Puzzblocker

Status
Zamknięty.

Anaconda

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
50
Może niektórzy pamiętają mnie czy też jedną z moich produkcji wystawionych dawno temu na tym forum (Jump Jump! i PWvsU). Oto kolejna produkcja, już na zupełnie innym poziomie. Nie tylko graficznym ale i pod względem czystości kodu (tego drugiego nie zobaczycie) Gra robiona w programie Game Maker. :)
logo.jpg

PuzzBlockEr jest grą logiczną stworzoną przeze mnie :D
Na czym polega gra znajdziecie w pliku readmie i proszę się do niego stosować ;)
Na zachęte powiem:
- gra zawiera 25 poziomów
- miłą dla oka graficzkę
- miłą dla ucha muzyczkę
I kilka screenów na zachęte:
Menu
Kontynuacja
Screen z gry
No i oczywiście link do archiwum z grą :)
PuzzBlockEr

Z początku chciałem dodać również edytor plansz, ale doszedłem do wniosku, że i tak nikt by ich nie tworzył. To nie będę się przemęczał :)

Miłej gry! Chętnie usłyszę spostrzeżenia :)

I witam po długiej nieobecności ;)
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Gratulacje bardzo fajna gra, lecz troszeczkę za krótka. Przeszedłem ją w 15 min. Graficznie bardzo miła dla oczu. Jeżeli będziesz w przyszłości tworzył tego typu gry postaraj się trochę bardziej je rozbudować np. o jakieś bonusy itd.
Pozdrawiam
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hmm... no coz... gralem w ta "gre" zatrzymalem sie przy 20 bodajrze poziomie, gdy wokol startu sa pola "5"
po paru prubach wyszedlem z gry i odrazu ja wywalilem... :p zdecydowanie zbyt krotko sie gra te plansze, w dodatku za bardzo sie nie mysli nad ruchami tylko po prostu pykasz zeby jak najszybciej przejsc plansze, te "lamiglowki" nie sa zbyt skomplikowane, patent z 2 albo 3 planszy mozna spotkac nawet w 19 :p
troszeczke przydalby sie inny sens grania i wlasnie jakies bonusy oraz trudniejsze zagadki...
sprubuj stworzyc gre detektywa ;P :D :D :D
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Gra na 5min :p Ogólnie tak jak napisał doctor ograniczasz się głównie do pykania, żeby aby szybko ukończyc plansze. Niezbyt wymagająca, nawet moja mlodzsza siostra kiedy pograla 5 min stwierdzila ze wylącza bo nudnawe, bo komu chce się klepać ciągle ten sam schemat :D :D Bonusy, i jakieś trudniejsze łamigłówki mogłyby ożywić nieco rozgrywkę. Gdyby gierka była na komórki to z pewnościa lepiej by wypadła.
Mimo to szacuneczek, że starasz się coś stworzyć :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom