Punkty Nauki

Status
Zamknięty.

sasza

Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
100
Witam !!!


możecie mi doradzić czego mam się nauczyć bo mam 64 pkt nauki i nie wiem na co je przeznaczyć moje umiejętność wyglądają tak :


Łowca smoków poziom 28
Siła 86
Zręczność 54
Mana 66
Punkty trafień 579
Bron jednoręczna 47%
Bron dwuręczna 68%
Łuki 32%
Kusze 27%
Skradanie się uczony
Włamywanie uczony
Kradzież kieszeniowa uczony
Tworzenie run---
Alchemia uczony
Kowalstwo ---
Zbieranie trofeów uczony :p

PS. zapomniałem dodać ze nie wykorzystałem jeszcze wszystkich magicznych tabliczek
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Rozumiem, że jesteś w IV rozdziale, many, zreczności, łuków i broni 1h uczyłeś się tylko z tabliczek. No więc.
Wywal do siły tak ze 115-120 i wykuj sobie jakiś miecz 2h u Benneta
Resztę daj do kuszy bo to się przyda na smoki.
A jak tylko będziesz miał nowe PN to w broni 2H na maksa.
 

sasza

Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
100
A czy teraz opłaca się chodzić ze Szponem Beliara ?? A pyzatym po co się uczyć do 100% walki braniom 2h jak już przy chyba 60% jest się mistrzem. Jest może jakaś różnica w walce ?? :unsure:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Różnica jest taka że gdy się ma 100%to teoretycznie każdy cios, zadaje 100% jej obrażeń (konkretnie 100% szans na trafienie krytyczne), sprawdza się to tylko w przypadku broni normalnej. Szpon zadaje jeszcze dodatkowo obrażenia od magii, dlatego też nie wiem sam czy uczenie się umiejętności do 100% jest opłacalne, ja bym to wykorzystał w siłę, lub jakąś inną umiejętność.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
A ja przez całą grę bym nie chodził ze szponem, potem bronie kute u Benneta, a na końcu smocza zguba.
 

sasza

Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
100
ok dzięki za odpowiedzi kto ma jeszcze jakieś pomysły to niech pisze :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Siła i kusza i trochę w zręczność...to jest bardzo opłacalne.Siła to wiadomo.Kusza na smoki i orki dobra.A zręczność przy okradaniu,czym więcej zręczności tym większa szansa na kradzież kieszonkową i mniejsze ryzyko na złapanie ;)
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Człowiek który napisał tego posta już pewnie dawno swój problem rozwiązał, ale może nowi z tego skorzystaja.
Ważne jest także zainwestwoanie pn w kowalstwo, u Harada. Gdy nauczymy się wykuwać rubinowe ostrze (nie jestem pewien czy rubinowe, dawno nie grałem) to kasa sama się posypie, bo za sprzedaż jednego mieczyka u harada dostaniemy 450 zł.

No a pozatym to trzeba oszczędzać na pn, gdyż jest o nie trudniej niz w samym g2, przynajmniej w 1 roz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom