Punkty doświadczenia!

Status
Zamknięty.

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Czy wam też się tak zdarzyło że jak wygrasz walkę mieczem to dostaniesz doświadczenie a kiedy ogłuszony wstanie i spowrotem na ciebie biegnie to strzel w niego z łuku lub kuszy wtedy już nie wstanie i dostaniesz dodatkowe punkty za tą samą osobę!

PS:Jeżeli chcesz tak robić to dana osoba musi wstać i kiedy na ciebie biegnie z łuku!

PS:Najlepiej się to robi z silnymi przeciwnikami np:Gomez,Szakal .itp.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Mnie się to zdarza dosyć często... Ale to chyba za odwagę! :p Jak np. Krukowi zgasisz światło (czytaj: naklepiesz) to dostaniesz ileś-tam PD. I nikt ci nic za to nie zrobi (chyba, że zrobisz to publicznie. :)). A jak nie to nikt się o niczym nie dowie. Jeżeli jednak zabijesz jakąś szychę, to może na ciebie rzucić się nawet cała kolonia! A tu już trzeba mieć sporo krzepy żeby przeżyć. :twisted:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Komunikacja

Widać w gothicku komunikacja dobrze niedziała, a największe szychy wcale cię nie w rzucają do kicia (więzienia).
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
.

a poco skoro wolą cie zabić? :D

ps. u mnie to nie działa :cry: (musze chyba sobie wreszcie opaczować tego gothica!)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Zabić

Ta zabić przyjdź do Gomaza pod koniec GRY i zaoferuj mu pojedynek :D
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Propo punktów doświadczenia znam nieskończony przypływ punktów ale są dwa warunki;
1.Musisz być magiem
2.Musisz mieć dużo forsy.
Z tymi warunkami kupujesz czary przyzywań np.Armia ciemności,Przywołanie kamiennego golema.A następnie je niszczysz i za zniszczone stwory dostajesz punkty :D !Bo one cię nie atakują :D 8) !
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Dobry posmysł

Wydaje mi się że nie musisz mieć dużo kasy by z tego korzystać poprostu gdy będziesz mieć runę, możesz korzystać do woli, waktycznie Baton dobry pomysł idę se ponabijać levele !!!!! :)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nie ma run przyzywania... Bynajmniej ja nie widziałem... A zwoje które można kupić, tylko od Xardasia zresztą, kiedyś się skończą... Ale sposób dobry! :) Polecam ten ring gdzie zwykle są dwa Orki, a przed nimi kawałek Topielec. Takie miejsce pod górkę od Cavalorna, po dodze są Zębacze.

PS. Aby korzystać ze zwojów wystarczy mieć manę, nie trzeba być magiem... =]
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Dobrym miejscem na ring są pomieszczenia więzienne w Starym Obozie :D. Macie wtedy pewność że wasze kościotrupy nie uciekną :p
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Jeszcze jest jeden sposób na PD musisz posiadać jeden czar (przywołanie kamiennego golema) z tym czarem da się rozwalić cały stary obóz i nowy w końcu nikt nie ma broni za młotka :D Jak kogoś zaatakujesz golem dokończy dzieła!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Mój zestaw- 3 golemy, 3 armie ciemności (5 szkieletów za jednym razem) i ok 5 demonów ognia :twisted: Wchodzimy z taką ekipą do obozu i... reszta dzieje się sama :twisted: :twisted: :twisted:
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Demony mogą zginąć jak i szkielety ale mając 3 Golemy to miłego rozwalania! :twisted: :twisted:
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A Golemy nie mogą zginąć? :shock:
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Mogą zginąć, ale tylko z ręki wojownika, który dzierży młot, ale raczej żaden z wojownikó w Gothicu go nie ma :D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A gdzie tam! Ja rozwalałem golemy z Wrzaskiem Berserkera! :) Co prawda miałem ponad 100 siły ale to szczegół. :p
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Golemy classic można rozwalić za pomocą zwykłego miecza, a nawet ztrzelając z łuku! To muszą być naprawdę mocne golemy, aby nie mogły się oprzeć ciosom.
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
Czy wam też się tak zdarzyło że jak wygrasz walkę mieczem to dostaniesz doświadczenie a kiedy ogłuszony wstanie i spowrotem na ciebie biegnie to strzel w niego z łuku lub kuszy wtedy już nie wstanie i dostaniesz dodatkowe punkty za tą samą osobę!

PS: chcesz tak robić to dana osoba musi wstać i kiedy na ciebie biegnie z łuku!

gdy zabilasz delikwenta z luku gra mysli ze go upolowales i dla tego dostajesh dodatkowe exp (tak mi sie wydaje przynajmniej) - mi to najczesciej wychodzilo gdy koles wymawial jedna z durnych gadek (nie pozyjesz zbyt dlugo by moc tego zalowac) - oczywiscie chwile wczesniej oklepywales mu glupia lepetyne :D
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Producenci jednak mogliby to sobie odpuścić... zwłasza wtedy, gdy ubiliśmy faceta, a on nawet nie zaraagował:)

Kiedy wychodziłem ze Wrzodem poza obóz, chciałem go rozwalić dla kilku expów. Jednak kiedy go wykończyłem... dostałem 0 punktów doświadczenia (tak pisało:)). Dodatkowo, kiedy przede mną uciekał wszedł do Wewnętrznego Pierścienia (Zamek), podczas, gdy ja nie mogłem się tam dostać!
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
tesh mi sie tak stalo za wrzoda nie ma exp - chocbym nie wiem co robil nie dotalem za niego ani jednego exp - i mi tesh uciekl do wew pierscienia i nie tylko on - bo gdy nie zaplacilem bloodwynowi to ci kolesie co sa na zewnatrz obozu tesh mi uciekli do srodka - a potem jeszcze wybiegl jakis straznik i mnie oklepal - wiesniaki :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom