Pulpity Z Pradawną Wiedzą

Status
Zamknięty.

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Od dłuższego czasu dziwie się, że nikt takiego tematu nie założył. W takim razie ja zakładam. Więc chodzi o pulpity z pradawną wiedzą a dokładnie o ich treść. Interesuje mnie jak ona brzmi w całości. Gdy ja grałem w g3 czytałem je co jakiś czas i nie miało to takiego efektu. Więc proszę Was, abyście podali mi całą tą historię.
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Na początku krainę tę zamieszkiwali koczownicy i Wieczny Wędrowiec wskazał im drogę . I Innos przemówił od Wiecznego Wędrowca: „Odłóż swój Kostur.” I w jego miejsce Innos dał mu Berło i Wieczny Wędrowiec został Jego sługą . I Innos obdarzył go częścią Swej boskiej mocy, aby mógł powstrzymać Beliara, a mocą tą był ogień i miał nad nim władzę . Ale niektórzy spośród koczowników nie podążyli za Innosem i lud koczowników podzielił się na dwie części. Ci, którzy podążyli, za Innosem, wznieśli wspaniałe świątynie i stali się Ludem Varantu, a berło było symbolem ich władzy . I Innos przemówił do swych sług: „ Wznieście dla mnie portal, abym mógł rządzić w tej części świata przez całą wieczność.” I Jego słudzy spełnili to żądanie . A kiedy Beliar zobaczył, co robili słudzy Innosa uniósł się gniewem i istota pełna starożytnej mocy przybyła na Jego wezwanie i powstała z ziemi, a wraz z nią inne potężne istoty . Ale nadszedł kres potężnych istot, albowiem taka była wola Adanosa. I Adanos zesłał powódź, a ta zmyła istoty z powierzchni Ziemi . Kiedy sługa Innosa zobaczył, co się dzieje, sprowadził do świątyni pięć boskich artefaktów i Lud Varantu zginął, a Kostur i Berło pogrążyły się w wodzie . I rzekł Adanos do Swych braci: „Nigdy więcej Wasza stopa nie postanie na Mej Ziemi, albowiem jest ona święta, oto Moja wola.”
Nie ja pisalem ;)

zrodlo: Gothicwikia
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Może mi się wydaje, ale były też pulpity z Zubenem i Beliarem. Była wzmianka o tym jak Zuben założył królestwo asasynów.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Dzięki, właśnie o to mi chodziło (czy to twój filmik?).
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie jest to filmik innego fana Gothic'a, którego też zaciekawiła ta historia ;).
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom