Przytul Się Do Riodriana

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Witam wszystkich użytkowników forum, nazywam się Mateusz Przemysław Król (znajomi mówią na mnie; Królik, Zając, Qik, Kicaj). Uwielbiam Sesje RPG (a szczególnie zabijanie graczy :lol: w absurdalne sposoby), książki fantasy (cykl dziedzictwo rox!), oraz nocne wypady w różne miejsca (nie wiem czemu, ale za dnia siedzę w domu a w nocy czaje się z przyjaciółmi). Gothic to była moja pierwsza gra (nie rozumiałem jej zbytnio :( miałem 10 lat, więc ją odłożyłem, wróciłem do nie w wieku 12 lat). Gra wciągnęła mnie na setki (jak nie tysiące godzin), od tamtej pory nie mogę się z nią rozstać...


Pozdrawiam

Riodrian
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
oraz nocne wypady w różne miejsca (nie wiem czemu, ale za dnia siedzę w domu a w nocy czaje się z przyjaciółmi).

Wildze, że swój chłop z ciebie. Ja działam podobnie ;).
Widać, żeś nie nuub to i witać mi przyjemnie i robię to z nadziejami, że nie znikniesz z forum za 2 dni. Warto tu zostać na dłużej ;).
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witaj :)

CYTAT
Przytul Się Do Riodriana, - Ja czekam ^^

no to mnie rozbroiło :p, pomysłowy to ty jesteś
miłego pobytu na forum
pozdrawiam
abi
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
No cóż.. Nie kulturalnie byłoby się nie przywitać..
Noc jest również moim zdaniem najlepszą porą na organizowanie czegokolwiek, szczególnie wypadów z przyjaciółmi.. Mam nadzieję, że spędzisz tu wiele miłych chwil ;) .
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Powitać nowego członka naszej społeczności , obyś tu milo spędzał czas , nie drażnij "zielonych " pisz z sensem i takie tam ...:)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
witaj smile.gif

CYTAT
Przytul Się Do Riodriana, - Ja czekam ^^

no to mnie rozbroiło tongue.gif, pomysłowy to ty jesteś
miłego pobytu na forum
pozdrawiam
abi



Ja tam np. wolałbym przytulic się do Abi niż do ciebie :p


Witam..a resztę słodkości dopisz sobie już sam :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Klon ;o Gdzie masz brata :D
Jeszcze powiedz że kaczor maczał w tym palce ;d
 
E

Electric_Dragon

Guest
Klan na Gupie nam się powoli stwarza hehe. Ja też wolę do płci przeciwnej się przytulać.

Witamy i miłego użytkowania tego portalu.
 
Do góry Bottom