Przyjaciele Znowu W Akcji !

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Pozwole sobie dopisać coś tutaj
smile.gif
Może nie jest to komiks z prawdziwego zdażenia i może ktoś widział dużo lepsze ale samo zrobienie go na pewno nie było takie łatwe i za to należy go chwalić
wink.gif
Do tego moim zdaniem przyjemnie sie go czyta.

Ps: Dzieki za umieszczenie mnie tam
biggrin.gif

Ps2: Witam po mojej nieobecności
wink.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (klopsik274 @ 07-08-2005, 21:58) Kacperex, ja powiem tylko tyle, koleś się do Ciebie podlizuje i dobrze o tym wiesz, a jeżeli się do Ciebie podlizuje to ty uważasz, że jest spoko. Ja tylko piszę co o tym wszystkim myślę. I wcale nie powiedziałbym, że fajnie to napisał.
Jeśli ja się do Kacperexa podlizuje to moja babcie ma na imie alfons !
Ja sie mU nie PoDlizujE ! On poprostu jest moim kumplem ! I nikomu się nie podlizuje , niekomu nie będe lizał du*y ! to jest komiks o mnie i moich kumplach i nie ma w tym nic podlizującego !
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Jak juz tu kilka osob napisalo ze zrobienie takiego komiksu nie bylo latwe to chyba raczej prawda, fabula jest
wink.gif
znosna, no ale wiadomo ze nie moze sie rownac z ta z Gothica. No co tu duzo mowic fajny komiks i tyle a ty Hujonie zrob swoj komiks, moze dasz screeny z Simsów?? Albo z gry Kajko i Kokosz??

PS: I tak jak szczurek witam po kilku miesiecznej nie obecnosci
 

Hokurn

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
40
przepraszam bardzo mowie tak bo faktycznie mi sie nie podoba a innych naprawde nie powinno interesowac moje zdanie mowie to co mysle a jedyna osoba ktora powinna na to zarea gowac jest sam autor ale oczywiscie wszyscy wstawiaja sie za nim bo im sie podoba TO MOJE ZDANIE!!!!!!!!!!!!!!!!




LOL :]
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
A więc tak....:
Komiks(ew.opowiadanie z ilustracjami)podobał mi się,aczkolwiek czasami trudno było zrozumieć przez błędy,ale,ponieważ rozumiem to,że niektórzy są dyslektykami,albo że trochę gorzej im wychodzi pisanie,więc moje oceny to:
10/10-za wykonanie,za trud,jaki w to włożyłeś,ogólnie,za całokształt(jeśli nie liczyć błędów)
3/10-za błędy,bo,pomimo wszystkiego,trudniej się czyta.

Co do pana Hokurna:czemu,według Ciebie ,,innych naprawde nie powinno interesowac moje zdanie"?A tak poza tym,to najpierw zrób swój,lepszy komiks,a potem krytykuj autora,a nie że Ty to umiesz napisać lepsze opowiadanie,zrobić lepszy komiks itp.,a jak na razie nie pokazałeś tego,że faktycznie umiesz.I po co ten dopisek ,,LOL :]"na końcu Twego ostatniego posta?Według mnie to właśnie to jest żenujące.Może i Twój post Cię śmieszy,ale bez przesady,nie wszyscy muszą o tym wiedzieć.

Bardzo przepraszam za off-topic,ale musiałem to z siebie wyrzucić.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
JodeBko mam taka jedna wielk prosbe. Jak bedziesz robil kolejne czesci komiksu albo jak bedziesz robil noowy to wez najpierw w opcjach gry rozjasnij obraz na maxa, wtedy wyglada duzo lepiej, w nocy nie tzreba miec pochodni bo widac. A chodzi mi o to ze te screeny sa strasznie ciemne a ja mam monitor na przeciwko okna i mi slnce caly czas swieci i sie odbija i ciezko mi cokolwiek dostrzec. Mam rolety ale jasne wiec tylko nie wpuszczaja slonca a swiatlo i tak bije z okien. Wiec rozjasnij nastepnym razem <lol>
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
Bardzo dobry komiks! duzo sie naśmiałem!
Najlepszy jest poczatek! jak leza! xP
czekam niecierpliwie na nastepne czesci!
Weż sie szybko do roboty bo ludzie czekaja!
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Siema!!!Komiks bardzo fajny, ciekawe screeny, troche trzeba bylo nad tym myslec-przyznaje. Musiales sie sporo napracowac. Jednak ortografia pozostawia wiele do zyczenia ale mi nie przeszkadza to tak bardzo. Jeszcze jedno ja bym sie tak nie chwalil jak ty na poczatku ze znasz kody na Gorna czy inne postacie bo mozna je znalezc na wielu stronkach o Gothicu. Jeżeli sie myle to sorry ale jestem pelen uznania i podziwu ze chcialo ci sie tyle siedziec i zrobic ten komiks. i mam jeszcze jedna uwage taka jak jeden z moich poprzednikow jesliu bedziesz robil screeny to rob je gdy w gothicu bedzie dzien, niektore sa ciemne i malo widac. To bybylo na tyle.


pozdrawiam
tongue.gif
 
Dołączył
30.10.2005
Posty
43
Fajny ten komiks(opowiadanie)
mało sie działo ale ogólnie komiks jest
w deche.Wystawiam ocene 9-/10
oby tak dalej troche byków (czyt.krów)
orograficznych ale i tak jest super no
gothic ala komiks żądzi nie ma co!!!

laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Jodełko zaskoczyłeś mnie. Nie widziałem jeszcze na forum komiksu o Gothicu. Ale twój pomysł był świetny. Musiałeś się namęczyć z przygotowaniem tych wszystkich screenów z gry. Tak na dobrą sprawę nie jest łatwo zrobić coś takiego. Ale komiks spoko. Można się pośmiać itd. Zauważyłem kilka błędów ale to nic wielkiego. Czekam na następny rozdział. Może tak uchylisz rąbka tajemnicy co do następnych części??
wink.gif
.
PoZdro all
biggrin.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie jest to całkiem fajnie zrobiony komiks i to w dodatku chyba jedyny (innych nie widziałem) taki komiks na tym forum. Rozumiem niektórych, że są błędy ortograficzne i innego rodzaju, ale samo dzieło jest całkiem niezłe. Mało opisów, ale w komiksach zawszę jest mało opisów, więc nie ma, co się czepiać. Daje 7.5/10. Kolejne części są już dużo lepsze od całej reszty i tak trzymać Jodełko. Czekam na kolejne części.

I jeszcze jedno słowa uznania dla Jodełko za wytrwałość w robieniu tego komiksu, bo pewnie nie łatwe to zadanie.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Heh, dopiero teraz przeczytałem całość. Komiks bardzo fajny, fachowo (Paint
biggrin.gif
) zrobiony, treść dobra (trochę błędów ort.), po prostu miodzio.
Trzeba docenić Jodełko za wykonanie tak wielkiej pracy na rzecz urozmaicenia forum.
Trochę się przy nim usmiałem, nie powiem
biggrin.gif
.
Za trud i ogólną fachowość, pomimo błędów, daję z czystym sumieniem 9/10.

P.S. Jak najszybciej dawaj next część, bardzo mi się spodobało.
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
przyznam szczerze ze na poczatku myslalem ze sobie pokrytykuje ale tym czasem musze cie pochwalic,fajnie sie to czyta no i fajne screeny,mam nadzieje ze kolejne rozdzialy beda rowniez ciekawe jak nie ciekawsze od tego.ogolna ocena 9.1/10
pozdro
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Swietne:) szczerze gratuluje . Nie mam pojecia jak porobiles te foto montarze screnow z gothica ale jest to arcy dzielo:D
ta historyjka nadawala by sie nawet do jakiegos moda
wink.gif
typu bumshak (mod o zyciu orkow)
Swietne wciagajaca fabula ladne obrazki wszytko pieknie czekam na ciag dlaszy moja ocena 9,5/10 dal bym ci 10 ale jeszcze byc sie rozbestwil;P
 
Do góry Bottom