Przyjaciele Znowu W Akcji !

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
OMG
blink.gif
Druga część jest zaj..., dialogi zwalają z nóg no a screny...qurde, jak w Matrixie. No, ale domyślałam się, że Jodełko i spółka zrobią napad na zamek i odbiją więźnia
tongue.gif
Co do błedów to mi nie przeszkadzają (mama brata dyslektyka, więc jestem przyzwyczajona). Życzę powodzenia z CZ.III
Nota 10/10
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
komiks jest niesamowity, pod względem screenów, a nie ortografii. Ona mi jednak nie przeszkadzała, skupiałem się najwięcej na obrazkach rozmyślając nad ich fenomenem. Sam robię komks i wiem ile trzeba cierpliwości nad zrobieniem jednego screena np. dwóch walczących kolesi. Tylko, że ja robię to tako, bo tylko w zwykłym paincie a nie w jakichś programach tak jak ty
wink.gif
, więc muszę je sobie skombinować
Occenka za komo 9/10
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Lord Vader @ 28-07-2005, 14:00) komiks jest niesamowity, pod względem screenów, a nie ortografii. Ona mi jednak nie przeszkadzała, skupiałem się najwięcej na obrazkach rozmyślając nad ich fenomenem. Sam robię komks i wiem ile trzeba cierpliwości nad zrobieniem jednego screena np. dwóch walczących kolesi. Tylko, że ja robię to tako, bo tylko w zwykłym paincie a nie w jakichś programach tak jak ty
wink.gif
, więc muszę je sobie skombinować
Occenka za komo 9/10
Stary ja zorbie mały off- topic
Powiedziec Ci sekret?? Jodełko robił ten komiks w Genialnym programie jakim jest PAINT
smile.gif
Naprwde ten kolo w tym to robił.
A screeny to dzieki kodom jakoś robił on ma łeb jak sklep
tongue.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Komiks jest wypaśny... Mi nie chciałoby się nawet wstępu zrobić... A rada na przyszłość: według mnie mógłbyś dawać mniej screenów przy zabijaniu kolesi. Bo tak nie chciało mi się czekać na wczytanie kolejnych fragmentów. I to jest chyba mój jedyny (oprócz ortografii, którą można ignorować) zarzut.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Komiks jest po prostu zajefajny:D bardzo mi sie podoba pomysł żeby zrobić coś takiego na naszym forum. Fabuła jest troche sucharska ale w komiksie nie ma to większego znaczenia:p Ogólnie jest to fajny cuś z różnymi śmiesznymi, a także ciekawymi screenami
smile.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Szacunek dla Jodełki że zrobił taki zajefajny komiks, i to jeszcze w paincie. A sam komiks po prostu wymiata choć mogłoby być więcej akcji i wykożystanie pomysłu Sever Sharivar z odbiciem więźnia też byłoby fajne, ale i tak komiks zasłużył na 10/10.

Pozdro. Godfather
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Godfather @ 01-08-2005, 11:24) Szacunek dla Jodełki że zrobił taki zajefajny komiks, i to jeszcze w paincie. A sam komiks po prostu wymiata choć mogłoby być więcej akcji i wykożystanie pomysłu Sever Sharivar z odbiciem więźnia też byłoby fajne, ale i tak komiks zasłużył na 10/10.

Pozdro. Godfather
Nie rozumiem ? Ja niewyjkoirzystywałem //nie wykorzystywałem żadnych pomysłów ... cżłą //całą fabółe //fabułę sam wymyśliłem i mam ją w głowie [nawte /nawet fabółe //fabułę 5 rozdziału
tongue.gif
]
Sharivar mówiła, że ona podejrzewała, że się tak stanie ale to był mój pomysł ...
 

Hokurn

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
40
To jest tak głupie...poprostu żenujące , screeny z domieszką kodów każdy głupek potrafiłby takie coś zrobić , nie wiem czym się tak wszyscy jarają , nie ma wogóle o czym mówić poprostu badziew!!!i jeszcze ten główny bohater Jodełko , masz poprostu bujnąwyobraźnie , nie wiem w jakim ty świecie wogóle żyjesz , ale zdaje mi sie , że jest to świat gothica , jesteś poprostu jakimś wielkim maniakiem żyjącym tylko przed kompem tnąc dniami i nocami w gothica...wyjdź może na dwór i...przewietrz się...



to by było na tyle
moje zdanie już znacie





POZDRO dla psycho maniaków!!!!!!
tongue.gif
 
T

Taleth

Guest
lol jestes taki mądry ?
tongue.gif
To ty też zrób Takie ujęcia, podobną fabułę, oraz tyylu bochaterów. Jodełce bardzo dobrze komiks wyszedł..przynajmniej Od nikogo nie zgapiał!!!!!!!!!! A to sie liczy..jego pomysł..i wyszło mu to Doskonale.
QUOTE screeny z domieszką kodów każdy głupek potrafiłby takie coś zrobić
Jak wyżej.

QUOTE jeszcze ten główny bohater Jodełko , masz poprostu bujnąwyobraźnie , nie wiem w jakim ty świecie wogóle żyjesz
i dobrze bo to jego komiks! On ma Bogatą wyobraźnie
tongue.gif
Wszyscy żyjemy w XXI wieku jakbyś niewiedział
tongue.gif


QUOTE jesteś poprostu jakimś wielkim maniakiem
To że człowiek zrobił komiks o gothicu to od razu stwierdzasz ze to maniak? LOL
tongue.gif


QUOTE wyjdź może na dwór i...przewietrz się...
Co po tym? Był na dworzu i sie przewietrzył..poszedł grać w piłkę i co? Jajeczko
tongue.gif

Sory za off top ale Jodełce naprawde wyszedł extra ten komiks!
tongue.gif

Narka ;]

EDIT : Ja sie niedam sprowokować panu Horkunowi i go poprostu oleje
tongue.gif
tongue.gif

Jednakże .........

QUOTE stary naprawde nie ma problemu zeby zrobic taki komiiks wiec sie nie podniecaj tym
To mistrzu...czekamy aż zrobisz nowy komiks..
tongue.gif
 

Hokurn

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
40
stary naprawde nie ma problemu zeby zrobic taki komiiks wiec sie nie podniecaj tym , zreszta zachwycasz sie wspaniala fabula ... ehe nie wiem o czymn mowisz , fabula jest tak glupia jak w opowiadaniach , chlopak poprostu sie gasi...




moje zdanie juz znacie



aha to jajeczko to jest juz niemodne...to na poziomie pierwszej klasy , zbierasz moze karteczki????



POZDRO
tongue.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
gosciu nei dam się znowu sprowokować nie chce mieć żadnego ostrzeżenia ... mam 0% i to mi wystarczy ale coś powiem ...
1. taleth dziękuję za wyręczenie ... naprawde napisał bym to samo , i to nie był off topic bo broniłeś mojego komiksu..
2. Tak ... to prowsze zrób taki komiks Horkun ....no zobaczymy czy ci wyjdzie ... a czy znasz kody na Gorna , Bezimiennego i innych ? SPEWNOŚCIĄ NIE ! i czy umiałbyś zrobić takie ujęcia ? NIE
3. NIweiwme sz ile to prawy kosztowało .... myślisz że to jets tak łatowq zrobić to prosze... zrób ... tyltko nei plagiatój nic odemnie ...
4. POwiem szczerze tak jak to zrobił kacerex oceniając twoje opo tylko że on napiszał co inengo o tobie ... CHyba cie maltretowali starzy ... sorry ale tak sie zachowujesz .... obrażasz mnie ? za co ? za to że jestem, do ciebie lepszy ? że napisałem lepsze opowiadanie że zrobiłem fajny komiks?
jesteś chyba chory psychicznie ... a czemu ? może dlatego że cie starzy maltertowali ... niewiem czy to robili ale tak się zaczowujesz jakbyś miał taki własnie uraz..
5. A co może ty miałeś być głównych bohaterem ? ja robie to co chce i z takimi bohaterami z jakimi chcę więc nie wyskakuj mi tu z takimi ... może miałem tu wsadzić Bezimiennego i resszte ? nie bo to nie ma byc o nich komiks...
6. każdy ma prawo pofantazjować ... a ja te fantazje przelewam na kartke / ew. screeny ....
7. Może i jestem maniakiem gothica ... i co z tego ... ale przynajmniej nie mam nicka z gothica .... wole własną torzsamość a nie kogoś z Gothica a ty tylko ośmieszasz tego fajnego horkuna łowce ....
8. Lepiej mnie nei obrażaj.!
9. A ile ty wogóle masz lat smarkacz co 5 ?> 10 > moze sam nei ejstem za duży ale nieznosze takich <cenzura> jak ty ... nie masz co mi mały podskakiwać..
10. miałęm tego nie pisać ale napisze ... jak taki jesteś mądry to podaj mi swój adres... wymienimy poglądy w troche inny sposób !
11. Proszez modów o wlepienie mu ostrzeżenia ale eni dlatego ze źle ocenia mój komiks ale dlatego że mnie obraża ... a i jescze jedno nie dawajcie mi ostrzeżenia , ja tylko wyrazięłm moje zdanie które nie powinnno go urazić bo tak sie właśnie zachwuje...


horkun gościu ty mas zjakieś kompleksy ... krytykujesz wszystko co lepsze jest niż twoje opowiafanie ... weź zastanów sie nad sobą !


PS: ja żyje w normalnym świecie , mam prawoi pisać sobie opowiadania i robić komiksy ... jeżlei tylko lepsze są od "wrzód-prolog" ... bo to opowiadanie jest żenujące ... i nei skomentuje go w tamtym temacie bo niebędę się ośmeiszać żeby mieć posta w taki czymś...

EDIT 2 : a jeśli umiesz obsługiwać takie coś jak GG ... to zapraszam cFaniaku 5661204 ... nie chce tu cie obrażać gdyż ejstem kultularny i nie będe obrzydzał forum...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE (Hokurn @ 07-08-2005, 16:34) stary naprawde nie ma problemu zeby zrobic taki komiiks wiec sie nie podniecaj tym , zreszta zachwycasz sie wspaniala fabula ... ehe nie wiem o czymn mowisz , fabula jest tak glupia jak w opowiadaniach , chlopak poprostu sie gasi...




moje zdanie juz znacie



aha to jajeczko to jest juz niemodne...to na poziomie pierwszej klasy , zbierasz moze karteczki????



POZDRO
tongue.gif

Dobra teraz niestety będzie OffTop [proszę Modów o nie karanie].

Wiesz co? Ty tak bez przerwy mówisz, że to wszystko co napisał i zrobił Jodełko (chodzi mi o jego oposa i ten komiks) jest takie banalne i sam byś to zrobił - szczerze wątpie. Pewnie po nieudanym screenie dałbyś sobie spokój.
Twierdzisz, że Jodełko ma zbyt bujną wyobraźnie, ale to nie on wymyślił opowiadanie o Wrzodzie, który zabijał swoim członkiem. Masz pełne prawo do krytyki cudzej pracy, ale to co ty robisz, to nie jest krytyka, tylko obrażanie, więc się na przyszłość zastanów.
Pozdrawiam.

PS. Jeżeli chcesz sobie podyskutować to napisz do mnie maila, albo PM'a - może go rozpatrzę, jeżeli będzie sensowny.

Edit: Jodełko napisał dosłownie zaraz przede mną. Sorry za powtarzanie.
 

klopsik274

New Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
13
Siemka!
Po pierwsze chciałbym powiedzieć coś twórcy tego "niby komiksu": Stary nie jaraj się tak tymi opiniami!! Po pierwsze to nie jest komiks (uwierz mi, przeczytałęm ich tyle, że ci się w łbie nie mieści). Nie wiem czy chciałeś być śmieszny jeżeli tak to ci nie wyszło(temat pijaństwa zerżnąłeś z wielkiego "Życia za barierą" zamieszczonego na innym forum. I ostatnie co chcę dodać, wątpie czy twóje żarty i dowcipy są lepsze od naszych (wogule nie śmieszą i jak to mówi cała zgrana paczka: są żenujące). Powodzenia w dalszym pisaniu ksero-boy'ku.
Pozdro all!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (klopsik274 @ 07-08-2005, 19:09) Siemka!
Po pierwsze chciałbym powiedzieć coś twórcy tego "niby komiksu": Stary nie jaraj się tak tymi opiniami!! Po pierwsze to nie jest komiks (uwierz mi, przeczytałęm ich tyle, że ci się w łbie nie mieści). Nie wiem czy chciałeś być śmieszny jeżeli tak to ci nie wyszło(temat pijaństwa zerżnąłeś z wielkiego "Życia za barierą" zamieszczonego na innym forum. I ostatnie co chcę dodać, wątpie czy twóje żarty i dowcipy są lepsze od naszych (wogule nie śmieszą i jak to mówi cała zgrana paczka: są żenujące). Powodzenia w dalszym pisaniu ksero-boy'ku.
Pozdro all!
1. koleś to nie ma być śmeiszne ... no czasami ma ale to ejst akcja ... ..
2. OD niczxego nei zarżnąłem .... zobaczyłęm jeden komiks w życiu o gothicu który w dodatku nie podobany był do mojego
3. Jestem zawsze oryginalkny
4. KOlejny N00B ... wiem że Horkun to twój kumpel podobno ... prędzej brat ... ta sama głupota ...
 

klopsik274

New Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
13
Ja (19:14)
no i co koles masz 14 lat i myslisz ze jak napiszesz ze sie ludzie schleja to jestes nielzy no wysil sie i powiedz cos wg ciebie smiesznego
wg- według (jakbyś nie wiedział mlody kozaku)
Ja (19:14)
klopsik274 jestem
Jodełko® (19:15)
274 to jest ilość dni jakie żyjesz ?
Jodełko® (19:15)
bo nielubie małolatów..
Jodełko® (19:15)
a wogóle ile ty masz mały lat co ?
Jodełko® (19:16)
a wogóle to nić śmeisznego nie pwoiem bo chodź było najlepsze to i tak powiesz że ty masz lepszy humor .. hahaha
To jest moja odpowiedz. Macie oryginalnego twórcę.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Hehe, Ja jako jeden z niewielu, od ostatnich postów, nie wstawię się za nikim, tylko ocenię komiks
smile.gif
. No, komks to to raczej nie jest, tylko opowiadanie z ilustracjami, ale chyba w następnych rozdziałach będzie lepiej. Screeny dobrze zrobione (z kodami, ale inaczej, by się nie dało
smile.gif
), z dorobionymi w paincie napisami (czemu się czepiacię painta, do zrobienia dymka z tekstem to on jest idealny
smile.gif
tongue.gif
). Czyli całość OK, ale w oczy rażą błędy, ale czytając twoje wypowiedzi, można się zorientować, że jesteś dyslektykiem (tak ??), więc to usprawiedliwia błędy, czyli mogę dać 10/10, bo nikt na tym forum nie wpadł na taki oryginalny pomysł, czekam na dalsze części
wink.gif
.

Pozdro all
 

KAnu

New Member
Dołączył
6.8.2005
Posty
16
Co do komiksu to jest naprawde niezly wiec daje ocene 8/10 i uwazam ze nie ktorzy zbyt powaznie wzieli sie za krytyke oczekujac jakiegos cudu i obrazajac autora, macie prawo wyrazac swoja opinie a powinna ona byc obiektywna a jak sie wam ten komiks nie podobal to powiedzcie zesie on wam nie spodobal i dajecie note 1/10 i tyle a nie wyzywajcie tworce

ps. czekam na cd.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Hokurn @ 07-08-2005, 16:34) stary naprawde nie ma problemu zeby zrobic taki komiiks wiec sie nie podniecaj tym , zreszta zachwycasz sie wspaniala fabula ... ehe nie wiem o czymn mowisz , fabula jest tak glupia jak w opowiadaniach , chlopak poprostu sie gasi...




moje zdanie juz znacie



aha to jajeczko to jest juz niemodne...to na poziomie pierwszej klasy , zbierasz moze karteczki????



POZDRO
tongue.gif

Mistrzu zrób lepszy i mi go pokaż
smile.gif


Nie masz problemu aby zrobić komiks hm.. czemu go tu nadal nie widze?


QUOTE Siemka!
Po pierwsze chciałbym powiedzieć coś twórcy tego "niby komiksu": Stary nie jaraj się tak tymi opiniami!! Po pierwsze to nie jest komiks (uwierz mi, przeczytałęm ich tyle, że ci się w łbie nie mieści). Nie wiem czy chciałeś być śmieszny jeżeli tak to ci nie wyszło(temat pijaństwa zerżnąłeś z wielkiego "Życia za barierą" zamieszczonego na innym forum. I ostatnie co chcę dodać, wątpie czy twóje żarty i dowcipy są lepsze od naszych (wogule nie śmieszą i jak to mówi cała zgrana paczka: są żenujące). Powodzenia w dalszym pisaniu ksero-boy'ku.
Pozdro all!

Heh pokaż mi link do waszego komiksu!

A co do całej tej afery to ludzie są zazdrosni że maja bardzo przykre życiowe doświadczenia i gdzies musza się wyżalić. Każdy autor dzieła był krytykowany a to tylko przez ludzi którzy go nie rozumieli! Wieć Jodełko nie przejmój się nimi i rób dalej swoje
smile.gif
 

klopsik274

New Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
13
Kacperex, ja powiem tylko tyle, koleś się do Ciebie podlizuje i dobrze o tym wiesz, a jeżeli się do Ciebie podlizuje to ty uważasz, że jest spoko. Ja tylko piszę co o tym wszystkim myślę. I wcale nie powiedziałbym, że fajnie to napisał.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (klopsik274 @ 07-08-2005, 20:58) Kacperex, ja powiem tylko tyle, koleś się do Ciebie podlizuje i dobrze o tym wiesz, a jeżeli się do Ciebie podlizuje to ty uważasz, że jest spoko. Ja tylko piszę co o tym wszystkim myślę. I wcale nie powiedziałbym, że fajnie to napisał.
Każdy ma prawo do własnego zdania ja ci nie bronie twerdzic ze komiks jest zły mi się on podoba bez tego czy on mnie lubi czy nie! inny tez ocenili prace, że jest dobra. Znajomośc moja i Jodełki nie ma tu nic do mojej oceny.
 
Do góry Bottom