Przepis Na Miez Mistrzowski

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Gdzie znajde przepis na miecz mistrzowski??? lub na jakis inny miecz jedno lub dwureczy lebszy od miecza poltorarecznego
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Na mistrzowski miecz przepis zdobendziesz w ben sala u kowala lub mozesz tez sobie kupic recepturę na el bastrado w klanie młota u ingvara!!!
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
Radze wyrobic 2x El Bastardo, naostrzyc i zatruc ;) Będziesz wtedy niepokonany :D
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
El Bastardo to NIE jest miecz mistrzowski.....
do jego wykonania nie jest nawet potrzebna umiejetnosc "kucie broni z czystej rudy"...

pozdrawiam
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Shulz chyba pytania nie zrozumiales? Co??

Po co to ?? - szczur
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Schulz @ 03-12-2006, 11:23) [snapback]129084[/snapback]

El Bastardo to NIE jest miecz mistrzowski.....
do jego wykonania nie jest nawet potrzebna umiejetnosc "kucie broni z czystej rudy"...

pozdrawiam



Nie potrzeba umiejetnosci :"Kucie z czystej Rudy" wystarczy "Kucie z Rudy" + 2x Katana ( w dowolnym stanie )

a przepis zakupiłem w Ben Sala u kowala po doprowadzeniu mu niewolnika i przyniesieniu 6 skrzynek żelaza
 

Wenzlaw

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
16
Glupia sprawa, bo ja dotarlem do Ben Sala i zapisalem gre. Nastepnie pogadalem z kowalem KUPILEM ten przepis na ten mistrzowski miecz, i wtedy rzucilo sie na mnie cale miasto(nie wiem czemu :eek: ) i mnie zabili. Wiec wczytalem gre i znow pogadalem z tym kowalem, ale on tego juz nie mial! Czy ktos moze mi pomóc?
PS. Czy jak mam ten miecz to mam mistrzowskie w³adanie dwoma mieczami??
 

kroszo

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
12
znalazlem jedna katane bodajze w 12 skrzyni...na forum phx.pl przeczytalem ze druga mozna dostac w nordmarze za wykonanie jakiejs misji...wie ktos moze co to za misja a jesli nie to gdzie mozan znalezc druga?prosze o odpowiedz:)

pozdr.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Kroszo jak myślisz czy twój post jest do tematu? CHYBA NIE. <_<

Poza tym nieco odbiegliście od tematu. Prezes pyta się gdzie znajdzie ten przepis, a wy zaraz nie potrzeba tego albo zadajecie pytania nie na temat.

Chodzi o to, że przepisy czy niektóre rzadkie rzeczy są czasami generowane losowo u kupców. To kwestia szczęścia i farta. Ja na przykład nie miałem ognistego miecza u kowala w Reedock, a mój znajomy miał. Ja znalazłem przepis na pewien miecz u pewnego kupca (nie pamiętam już jaki), a jak przekazałem to znajomemu to on go nie znalazł u tego kupca. Z tego wynika, że jakaś część rzeczy, które sprzedają kupcy jest generowana losowo. Wiec by znaleźć ten przepis trzeba mieć farta. Na pewno można go gdzieś znaleźć lub dostać, ale wiele tajemnic Gothic 3 przed nami chowa. :p

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom