Przełączniki W Irdorath

  • Thread starter Oko I Nos (a)
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
O

Oko I Nos (a)

Guest
Jestem w rozdziale 6 (Dwór Irdorath chyba), zabijam Feodariona(?, tego smoka!) i potem smoka ożywieńca, wracam do komnaty z kilkoma wyjściami i jedno prowadzi do komnaty z trzema przełącznikami. Nie czaje co tam trzeba zrobić! Naciskam, naciskam i wyskakują mi gobliny
huh.gif
, wylatuje trujący gaz
blink.gif
, nie wiem jak trzeba to przejść! Może mi ktoś pomóc?
biggrin.gif
laugh.gif
rolleyes.gif
Jak coś to piszcie na bartek759@vp.pl
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Te przyciski służą do otworzenia drzwi prowadzących do smoka ożywieńca ... a Ty piszesz , że już u niego byłeś ?? Jeśli tak to grasz na kodach. Kombinacji nie pamiętam , ale zapisz sobie i próbuj różnych.
 

komluke

New Member
Dołączył
3.1.2006
Posty
5
Feodarion to nie ożywieniec. Przyciski służą do dojścia do ożywienca. Nie pamietam jak je trzeba naciskać (w sumie nie pamiętam żeby była jakaś szczegołna kombinacja), ale możesz popróbować. Wyskakuja chyba orkowie
biggrin.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE jestem w rozdziale 6 (Dwór Irdorath chyba), zabijam Feodariona(?, tego smoka!) i potem smoka ożywieńca

Z przytoczonej przeze mnie wypowiedzi wynika, że Oko i Nos (a) zabił obydwa gady. Jeśli grasz na kodach to wystarczy wrócić ta sąmą drogą jak doszedłeś do ożywieńca, a o te przyciski sie nie martwić, bo one są przydsatne graczom grającym bez kodów. Je.śli jednak zabiłeś tylko jednego smoka i jeszcze nie doszedłeś do smoka ożywieńca to przytocze kawąek solucji ze strony www.gothicsite.vel.pl
tongue.gif
:


QUOTE ...a lewo natkniesz się na Archola, władcę cieni, który ma klucz do zamkniętych drzwi. Idź dalej, a znajdziesz się w sali, z której wyjście prowadzi przez zamknięte drzwi z dziwnym znakiem - maską. W sali napotkasz również dwoje innych zamkniętych drzwi oraz po parze schodów prowadzących w dół i do góry. Niezależnie od tego, którymi schodami podążysz, spotkasz klucznika - zabij go i zabierz mu klucz pasujący do zwykłych drzwi w centralnej sali. W obu komnatach znajdują się po dwie dźwignie otwierające kraty w pokojach na górze i na dole - po przeciwnej stronie centralnego pomieszczenia. W lewej komnacie (wszystkie kierunki patrząc do wejścia w kierunku zamkniętych drzwi) z kołem zębatym, użyj obu dzwigni: najpierw prawej, później lewej. Idź do lewego górnego pomieszczenia i wciśnij przyciski w kolejności: środkowy, prawy, lewy - z podłogi wysunie się przełącznik, po którego użyciu w centralnym pokoju pojawi się kolumna z przyciskiem. Wróć teraz do pomieszczenia z kołem i przestaw dzwignie. Udaj się teraz do lewego dolnego pomieszczenia, wciśnij przycisk w ścianie i użyj przełącznika, który wysunie się z podłogi - w centralnym pomieszczeniu wysunie się następna kolumna. Teraz idź do prawego pomieszczenia z kołem i przestaw dźwignie prawą i lewą. Odwiedź prawe pomieszczenie na górze, wciśnij przyciski w kolejności: środkowy, lewy, prawy i użyj przełącznika, który wysunie się z podłogi. Wróć do pomieszczenia z kołem i ponownie przestaw dźwignie. Udaj się do prawego pomieszczenia na dole, wciśnij przycisk na ścianie, a pojawią się dwa nowe; najpierw wciśnij lewy, później prawy. Użyj jeszcze przełącznika na podłodze, wróć do centralnej sali i wciśnij wszystkie przyciski na kolumnach. Pojawi się kolumna otwierająca drzwi z maską, w sali dalej znajdziesz Poszukiwaczy i czarnego maga - porozmawiaj z nim, a następnie zabij go i przeszukaj ciało....

Dokładnie opisany sposób przejścia zagadki z przyciskami
smile.gif
.


Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom