Protest

Status
Zamknięty.

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Składam zażalenie!

Tomisakis otrzymał bana za wyśmiewanie się z Kozy123 i Othisa, ja za wygonienie Othisa z shouta (won, idź precz) otrzymałem bana na sb. Chcę zapytać, czy wyżej cenicie sobie ich niż mnie i tomiego? Obaj nie zrobili dla forum absolutnie nic, oprócz nabijania postów i pisania błędów, Othis słowo pójdę poprawił z "ó" na "u", broniąc się przede mną gdy go wyganiałem. To wszystko perfidny spisek, który ma spowodować, że spadniemy z podium na Pierwszeństwie w SB!

Mam nadzieję, że w końcu dostanę unbana, ponieważ to forum jest dla mnie ważne, przesiedziałem tu długo, poznałem wielu fajnych ludzi i naprawdę nie mam ochoty od nowa szukać miejsca dla siebie w sieci.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
To wszystko perfidny spisek, który ma spowodować, że spadniemy z podium na Pierwszeństwie w SB!
ziomek lepiej odłóż ten towar : D tak, to żydomasoński spisek, chcą ukraść wasze złote kalesony w nagrodę za konkurs...
a zazalenia chyba sie sklada do dajacych bany, a nie robi BURDĘ NA FORUM
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Zaskarżenie przyjęte do wiadomości, o decyzji powiadomi Administrator portalu. Niemniej nie znasz szczegółów bana dla tomiskasa. Twój będzie trwał o wiele krócej.

Hmm, pora się nauczyć kultury.

Zamykam
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
sorry, ale nie wiem kto mi dał, więc nie wiedziałem gdzie dawać zaskarżenia ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Chcę zapytać, czy wyżej cenicie sobie ich niż mnie i tomiego?

Wobec reguł panujących na forum każdy jest tu równy i każdy kto łamie regulamin będzie karany. Na dodatek każdy gdy zaczynał bywał noobem, a takimi protestami pobudzasz u mnie odczucie, że większym noobstwem niż ci niedoświadczeni biedacy jesteście wy, co smuci i przeraża.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom