Prosty sposób na zabicie trudnego potworka ??

Którego potworka było wam najłatwiej pokonać w pierwszym rozdziale?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
dzięki Arcane
a takie grupy są na polach przy gopodarstwie Onara i te polne bestie są tak ustawione, ża tylko czasami mi się udaje odciągac pojedyńczo, bo mam tak małe umiejętności, że musze poedjśc tak blisko, że dwa potwory mnie zauważają, inaczej nie trafie z tego łuku, a jak mnie druga zauważy, to zanim się pozbęde jednej, ta trzecie już sobie podejdzie na tyle by mnie zobaczyć(poruszają się), i już podlatuje i tylko pozostaje wczytanie savea, bo dalsza walka nie ma sensu

o tym powinien być temat, bo pojedyńcze stworki to tylko nieliczne nie da się pokonać z łatwością np. ork-elita na początku
oczywiście mi chodzi o to, że nasza postać dochodzi do tych stworów, gdy już jest na nie dośc rozwinięta, bo raczej nie dojdziemy do czarnego trolla na 1 lvl

będe pełen podziwu gdybyście mi opisali jak pokonac orka-elite na początku nie uciekając do jakiejś ludności :shock:

ankieta powinna być:
z jaką grupą potworów maiłęś największe problemy na początku:
:arrow: 3 zębacze obok khorinis
:arrow: 6 wilków w lesie obok khorinis
:arrow: (chyba)5 czarnych goblinów w lesie obok khorinis
:arrow: różne grupy bandytów

i wtedy była by dyskusja
smile.gif
i gracze by opisywali przydatne sposoby :wink:
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
trudne były terz 12 ścierwojadów w 2 rozdziale (w 1 rozdziale było ich 8 )
jak idziesz do obozu tam gzdie byli myśliwi (koło gospody)
teraz tam jest Dragomir
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE
będe pełen podziwu gdybyście mi opisali jak pokonac orka-elite na początku nie uciekając do jakiejś ludności :shock:


Powiedzmy szcerze - wyższa szkoła jazdy z tym Orkiem-Elitą dla kogoś nowego w g2... No ale sposób jest.

Naturalnie musi być sam. To jest pewne, inaczej nie dasz sobie rady.
Kiedy Ork zaczyna na ciebie biec zapewne wykona atak "w biegu" proponuję blok, lub lepiej - krok do tyłu (blokuje wraz z krokiem w tył!). Daj mu się zaatakować ale zablokuj uderzenie (akcja + tył), potem szybko schodzisz w prawo/lewo, i szybko atakujesz (najlepiej akcja + góra) i od razu cofasz się by zablokować ewentualny atak. I musisz powtarzać w kółko to z tym "na bok". Prawdę mówiąc działa na większość wrogów, ale z takim jak Elita musisz być ostrożny. Staraj się blokować możliwie wszystkie jego ataki! I jeszcze coś - jak się cofa, znaczy że zaraz podbiegnie i zaatakuje "z biegu". Coś w sam raz dla nas. Jak będzie biec, odejdź w bok. Zyskasz kilka darmowych ataków. Zanim ork się obróci uderzysz go 2 do 3 (przy szczęściu 4!) razy. Sposób działa wraz z innymi orkami, skuteczność 95% - jak czasem coś nie wyjdzie stracisz tym że cie zaatakuje...


No i to by było na tyle, have fun ^^
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Na małym levelku prawo-lewo dwurączną i ork jest juz mitem! 8) , a jak są dwaj orkowie to na odwrót
biggrin.gif
!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom