Prorocze Sny ?

Status
Zamknięty.

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Siemka! Chciałam się was zapytać czy wierzycie w coś takiego jak prorocze sny? Może będziecie się śmiać <mnie to rybka
tongue.gif
tongue.gif
> ale ja w to wierzę
biggrin.gif
. Nawet kiedyś mi się zdarzało mieć takie sny <teraz już nie bardzo
biggrin.gif
>.
W zjawiska /paranormalne - tak to się chyba nazywa
biggrin.gif
:D/ typu duchy, albo UFO nie wierzę, ale takie sny to wg mnie są bardzo prawdopodobne jak na mój gust. Co o tym sądzicie?
smile.gif
smile.gif


Pozdro all !!
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Wiesz, tak samo jak ty nie wierze w Ufo, zjawiska paranormalne. Ale w sny prorocze hmm... zależy jakie w jakim momencie i gdzie.
Nawet parę razy mi się coś przyśniło a później coś podobnego się zdarzyło.
Np. W przeddzień wyjazdu na Narty, śniło mi się że zapomniałem pieniędzy(moich oszczędności)

A jak już jechaliśmy to mamie się przypomniało że zapomnieliśmy Koron Słowackich. Odjechaliśmy od domu jakieś 5 kilometrów. A co by była jakbyśmy odjechali 200 lub 300
tongue.gif
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Moja mama miewa czasem takie sny np przed powodzią w 1997r. śniły jej sie jakieś miasta zalane wodą
blink.gif
albo jak jej zmarła matka sie jej śni to potem są jakieś nieprzyjemne incydenty w rodzinie nie wiem co o tym sądzić ale zawsze jak sie jej śni jej matka to potem po jakimś czasie coś sie dzieje dziwne troche w karzdym bądz razie ja takich snów nie miałem i nie mam więc moje zdanie jest obiektywne.
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
Ja w prorocze sny muszę przyznać, że wierzę. Czasami zdarza mi się że coś robię pierwszy raz, a mimo wszystko mam wrażenie jakbym już kiedyś widział jak to robię
blink.gif
. W zjawiska pranormalne nie wierzę, ale w UFO tak, bo niemożliwe jest żeby na taki wielki wszechświat byliśmy jedyną inteligentna formą życia
wink.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Wierze w nie bo miałem jeden taki. Jeszcze w podtawówce jak byłem śniła mi sie klasa, ktorej wczesniej nie widziałem. Jak dostałem sie do gimnazjum to zobaczyłem ta klase i mnie zamurowało bo od razu przypomniałem sobie ten sen, a wczesniej nigdy w tej szkole nie byłem. yo!




A UFO istnieje napewno, nie wierze że jesteśmy sami w nieskończonym świecie, to nawet niemożliwe. Szansa jak jedna do nieskonczonoście\.
 

Wilko

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
25
Ja muszę przyznać że w prorocze sny wierzę, bo jak coś mi się przyśniło to nie raz sprawdzalo się w podobny sposób.W zjawiska paranormalne nie wierzę bo myślę że to tylko takie zwykłe pierdoły.
tongue.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja również wierzę w sny prorocze ( zwariowałem
blink.gif
), kiedyś jakiś miałem, ale go zapomniałem ;d a nikt z mojego otoczenia nie miał rzadnych snów proroczych ;]
A UFO etc. to ina sprawa, wktórą nie za bardzo wierzę ;]

Pozdrawiam
 
G

Gray_Fox

Guest
Tak, prorocze sny owszem. Moja siorka miała takie sny, nawet baaardzo często i to sie sprawdzało. CO do UFO uważam że jest to bajka stworzona przez wojsko USA. Robią wielkie halo by zgarnąć wielki szmal. Tyle.
Pozdro
wink.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A ja wręćz przeciwnie do założyciela tematu, wierze w zjawiska paranormalne typu UFo etc. ale w sny nie wierze, gdyz uwarzam je jako wytwór swojej wyobraźni i tak zapewne jest..Dlatego nie przejmuje sie nimi zbytnio...Ale jak mi sie śnią jakieś koszmarty to czasem pojszczywam
tongue.gif
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Tak, kilka dni temu śnilo mi sie że do klasy przyjdzie jakaś dziewczyna nowa.
A dzisiaj na matmie moja wychowawczyni oznajmia że będziemy mieli nową uczenice w klasie <lol>
blink.gif
...
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
QUOTE CO do UFO uważam że jest to bajka stworzona przez wojsko USA. Robią wielkie halo by zgarnąć wielki szmal. Tyle.

Typowy przejaw ignorancji. Poczytaj Danikena chociaz, może dla jednych to bajki, ale mnie dośc skutecznie przekonuje.

A co do samych proroczych snów - mam do nich podejście identyczne co Sebek.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Dobra, sie też wypowiem.

Sny, prorocze? Nie wierze w tą "magię" wydaje mi się to strasznie głupie, nie ma czegoś takie jak magia o_O Jakieś zboczone przepowiednie, wróżby. Schizy i tyle. Mam czasami takie sytuacje, że siedze sobie w ławce i nagle uświadamiam sobie, że już kiedyś to mi się przydarzyło albo coś w tym stylu, ale, żeby uznawać to za proroctwo? Nieeee....

Jeśli chodzi o Ufo i takie tam, duchy... To nie wiem, nie mnie oceniać czy to prawda. Do póki nic mnie takiego nie spotkało trzymam się myśli, że nie ma niczego poza naszą chorą wyobraźnią ;]

Edit:

Zapewne jakby to powiedziało Nasze ukoffane RM:

QUOTE Napewno jest to dzieło szatana, a dzieje się tak za sprawą internetu i gier komputerowych, bo kiedy (bla bla bla bla)..... :p
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Sny prorocze... ja bym tego tak nie nazwał.
Nie raz śniło mi się coś co w późniejszym czasie miało miejsce.
Nie wiem zbytnio jak to wyjaśnić, lecz wydaje mi się to co najmniej dziwne.
Zauważmy jedną rzecz... to nie przytrafia się to jednostką, ale dosyć dużej społeczności. Możemy myśleć, że tylko nam przytrafia się coś dziwnego czego nie możemy wyjaśnić, ale to nie prawda. Moim zdaniem nic nie dzieje się bez przyczyny, a to z pwnością nie zalicza się do rzeczy, które można w jakikolwiek sposób wyjaśnić.
Nie raz wydaje mi się, że wszystko to co dzieje się wokół nas kiedyś już miało miejsce. Pytanie tylko dlaczego ?



POZDRO "Khalid"

EDIT:

Tu jest dosyś dokładnie opisane to zjawisko,
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Oczywiście że wierzę w te sny. Odczasu do czasu tz. raz na 2 miechy lub rzadziej zdarza mi się zobaczyć w śnie przyszłość. Oczywiście gdy się budzę nic nie pamiętam ale gdy dana sytuacj z snu nadchodzi mam dziwne uczucie jakbym już to widział uczestniczył w tym. Dziwne ale tak jest. Czasami przewidze zachowanie kogoś na pare sekund przed tym ale to już naprawde raz na rok.
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
QUOTE Oczywiście że wierzę w te sny. Odczasu do czasu tz. raz na 2 miechy lub rzadziej zdarza mi się zobaczyć w śnie przyszłość. Oczywiście gdy się budzę nic nie pamiętam ale gdy dana sytuacj z snu nadchodzi mam dziwne uczucie jakbym już to widział uczestniczył w tym. Dziwne ale tak jest. Czasami przewidze zachowanie kogoś na pare sekund przed tym ale to już naprawde raz na rok.

To sie nazywa Déjà vu, a nie "prorocze sny", też tak mam...
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
QUOTE (CAT @ 30-12-2005, 12:11)


Ja niemam proroczych snów. Jak się zastanowić to wogule niemam snów. Chociarz kiedyś zdarzyło mi się mieć taki sen. Sniło mi się że mojemu kotkowi przydażyło się nieszczęście. Niech spoczywa w spokoju!!! Ale ogulnie to wierzę w takie przypadki.



Pozdro
wink.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Bez wątpienia mogę stwierdzić, że sny istnieją i chyba każdy to potwierdzi.
Z naukowego punktu widzenia człowiek śni przez cały okres snu jednak pamięta zaledwie ostatnie 15 sekund. Jest to stwierdzone naukwo chociaż może nam się wydawać inaczej.
"Z tego co wiem dziewczyny mają kolorowe sny, a mężczyźni śnią czarno-biało i nie mogą rozróżniać kolorów w snach. - tego jednak nie wiem na 100%, ale gdzieś to już słyszałem i wydaje się bardzo prawdopodobne"



POZDRO "Khalid"
 

Pan Cienia

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
18
Ja tam wierzę w UFO (z własnego doświadczenia). Wiem to brzmi głupio a nawet bardzo. Ale czarna kula z świecącym pierścieniem latająca nad wyspą to czyba nie helikopter. Duchy to raczej wymysł żeby straszyć dzieci ale kto wie. W prorocze sny to tak wierzyć mi się nie chce. Wiem że to dziwne wierzyć w UFO i twierdzić że widziało się coś podobnego a nie wierzyć w duchy itp. Niektóży muwili że to był meteoryt ( jaki meteoryt zatrzymuje się nad wyspą, co staną na kawę).Może to było coś innego np wojskowy eksperymęt ale to chyba bardziej nieprawdopodobne niż UFO.
huh.gif
blink.gif
ph34r.gif




Pozdro UFO maniacy
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
No cóż mogę powiedzieć

QUOTE "Z tego co wiem dziewczyny mają kolorowe sny, a mężczyźni śnią czarno-biało i nie mogą rozróżniać kolorów w snach. - tego jednak nie wiem na 100%, ale gdzieś to już słyszałem i wydaje się bardzo prawdopodobne"


ta wiadomość jest błędna gdyż w moich snach (mężczyzną jestem) są kolory i pamiętam bardzo wiele z nich.


QUOTE To sie nazywa Déj&agrave; vu, a nie "prorocze sny", też tak mam...

Jeden mądry wie co się z nim dzieje... oczywiscie jest to powszechne zjawisko


QUOTE Czasami przewidze zachowanie kogoś na pare sekund przed tym ale to już naprawde raz na rok.

LOL!! Ja przewiduje rozwój sytuacji , która dopiero się zaczyna i zazwyczaj się sprawdza , a czyjeś zachowanie to pestka... wystarczy poznać trochę tą osobę i potrafić wysnuć wnioski z obserwacji jej zachowania ... jezu czy to takie trudne czy ja jestem prorok
blink.gif
?? Proste i logiczne "przewidywanie" świadczy o itneligencji a nie szaleńswie i oczywiście nie mówie o wróżkasz tylko o czymś w stylu "I tak on na koniec powie , że mieliśmy racje i za jakiś miesiąc wszystko zacznie się od nowa" <<< w moim przypadku 95% szansy powodzenia jeśli mówię coś w tym stylu
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
W prorocze sny????? ja nie wierzę. Nigdy mi sie takie coś nie zdarzyło, słyszałem że jakaś Czeszka miała sen że na Polskę napadli terroryści ;d ;d ;d. Ale były jaja. w Ufo nie wierzę , wierzę w istoty pozaziemskie, bo sami w tym wrzechświecie raczej nie jesteśmy. To tyle, narka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom