Project IGI

Status
Zamknięty.

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Co sądzicie o project IGI 1 i 2 ?
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
Strzelanki jakich wiele, nie wnoszące nic specjalnego do gatunku. Zresztą już zapomniane. Do tego nudnaw misje- jednym słowem kicha

PS. Wiem, że zrobiłeś to specjalnie aby potem nabić jeszce 1 posta, mianowicie nie napisałes co ty sądzisz o tych grach. A więc musisz edytować (ach, szkoda że przezemnie nie udał się taki misterny plan) :wink:
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja gralem w jedynke dosyc dawno ale jak na tamte czasy gra byla super!!!
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Pirwsza część była beznadziejna ale druga jest super!!!
biggrin.gif
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
1 byłą troche skrzywdzona ale w 2 nie grałem może naprawde ciekawa :]
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Moim zdaniem 2 część jest dużo lepsza od pierwszej części. To nie gra typu "zabij wszystko co się rusza" tylko trzeba myśleć, skradać się, a jak trzeba zabić to po cichu aby nie ściągnąć na siebie kilkunastu strażników. W sumie ta gra jest dla intelegntnych
biggrin.gif
 

Dav

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
46
Igi

Całkiem niezła strzelaninka,a co ciekawsze jesteśmy detektywem. Bardzo lubie w nią grać. Co wy o niej sądzicie? Wszystko mi się w tej grze potobało,ale uwazam,że w tej grze jest zbyt ciężki poziom trudności. Ale wejdziecie w rytm. :arrow: Zagrajcie w te gre. Polecam.
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Gra moze być przeszedłem jedynke a w 2 sporo pykałem. Dla mnie jest wporządku.
 

Skrabson

New Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
11
Gra spoko nigdy mi sie nieudalo wejsc na najwyzsza gore w misji gdzie trzeba rozwalic wyzutnie rakiet
biggrin.gif
jakas z pierwszych
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
przeszedłem obie części i muszę przyznać że gra niczego sobie, szybko się nie nudzi, a do wrogów strzela się przyjemnie
tongue.gif
warto pograć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom