Problemy!

Status
Zamknięty.

Jankendar

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
7
Witam!!
Mam następujące problemy:

Gdzie moge znaleść Tego złodzieja PABLO który ukradł Oko Inosa!

Jak rozwiązać zagadkę z zaginionymi ludźmi, jak zabilem Skipa?

Pytam się tego kolesia co pilnuje burdel:

Czy wiesz gdzie moge kupic troche ziela?? (Bez ubrania)

a on:

Nie, Zjeżdzaj!

u Mardoka czy jak mu tam nie ma opcji pytania o Ziele, a Nadia nie chce mi nic powiedzieć (Zapłaciłem jej)

Błagam pomóżcie, PROOSZE!
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
1. Nie PABLO tylko PEDRO>> stan na moscie twarza do klasztoru i zeskocz z niego na lewa strone (bez obaw nic sie ci nie stanie) plyn rzeką w tamtą stronę aż dopłyniesz do włóczęgi na drodze po prawej stronie. Zagadaj do niego i idź ścieżką w górę cały czas tą ścieżką aż dojdziesz do jeziorka (bedzie na wprost ścieżki) skręć w lewo i cały czas ścieżką potem wejdziesz do takiego lasu ( cały czas ścieżką, jak znajdziesz ten lasek to dobrze i jeśli bedą po nim latać takie malutkie zielone chochliki to jeszcze lepiej) doszedłeś właśnie do Słonecznego Kręgu. Tam leży martwy Pedro a OKO INNOSA jest przy kręgu. Porozwalaj Poszukiwaczy i zabierz uszkodzone OKO. Koniec. PS: na ścieżce będziesz spotykał martwych nowicjuszy.

2. Idź w mieście portowym do magazynu (poszukaj za sklepem kartografa) rozwal strażnika zabierz klucz otwórz skrzynię i weź paczkę ziela. Potem idź do Andre i powiedz że znalazłeś ziele i albo je mu oddaj albo powiedz że wyrzuciłeś do morza (może ci się przydać). Koniec.
 

Jankendar

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
7
Ale ja mu oddałem, ale kurde, on mówi, że zwiększyła się sprzedaż ziela! i jak mam znaleźć tego sprzedawcę? co sprzedaje to ziele?



Za to 1 Dziękuję, zrobię, jak karzesz :)!

A odpowiesz mi może na 2 Pytanie? Jak zabiłem skipa to jak mam znaleźć info o tych zaginionych?
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Zabiłeś Skippa... brawo. Teraz prawdopodobnie pozostaje Ci albo zacząć grać od nowa, albo jeśli jeszcze nie wybrałeś gildii, dołączyć do najemników. Tam Cord pomoże Ci dołączyć do nich w zamian za przysługę, która wiąże się właśnie z wizytą u bandytów... Długo by tłumaczyć... Dołączyłeś już do jakiejś gildii?

CYTAT
stan na moscie twarza do klasztoru i zeskocz z niego na lewa strone

Nie w tę mańkę, stojąc twarzą do klasztoru musisz skoczyć w prawo ;)
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
ja skoczyłem chyba w lewo i też się udało zreztą nie pamiętam już może i w prawo

zbędny post = spam = warn - dud
 

w0jta$

New Member
Dołączył
9.8.2008
Posty
14
Ja skoczyłem w lewo, aż wlaśnie byl włóczęga i kazał mi iść ściszką w górę. Ai można iść po trupach nowicjuszy. Koło Słonecznego kręgu też znajdziesz kusze dla Dragomira o ile dobrze pamiętam imie. ;d
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
Jest kod na Skipa. Sory, ale nie pamiętam. Jeżeli jeszcze tam leży to podejć do niego tak żeby był na celowniku i naciśnij T
(żeby to włączyć musisz mieć włączonego marvina). W dolnym lewym rogu będzie będzie coś w stylu Addon_1090_skip
albo coś takiego. Nie pisz tego bo to nie działa. A jeżeli Skip nie będzie tam leżał to zapisz gre idź tam gdzie siedzą magowie
wody. Tam gdzie jest Nefarius jest portal stań przy nim i naciśnij "K" ze 2 razy. Będziesz w jarkendarze. Idź do obozu piratów
i tam gdzie powinien stać Skip będzie leżał jego trup :D :D. I teraz naciśnij "T" i tak jak muwiłem, a potem: instert (....)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom