Problemy Z Trawą

Status
Zamknięty.

Maver1ck

New Member
Dołączył
21.10.2010
Posty
3
Witam. Mam problem z latającą trawą. Jednakże wszystko co opisaliście w tym temacie próbowałem i nic nie dało. Mam radeona 4570. Któs z was wie czy można wyłączyć całkowicie tą trawę - tekstury. W jakim pliku jaką linijkę tekstu. Byłbym wdzięczny, bo gdyby to było możliwe oszczędziłoby wiele trudności. Dzięki
 

master1990

New Member
Dołączył
11.10.2010
Posty
7
Polecam zmniejszenie detali i wyłączenie w opcjach gry wszystkich wodotrysków graficznych. To może pomóc. Niestety gra ma duże ( dużo za duże ) wymagania sprzętowe i do tego jest zle zoptymalizowana- stąd te cyrki z trawą. Twórcy tej gry mistrzami kodu raczej nie są ;) .

Od siebie dodam, że na moim pc Arcania działa słabo ( znacznie słabiej, niz - o wiele lepszy graficznie- Crysis). Poza tym mało w Arcanii prawdziwego gothica.... Nastaw się lepiej chłopie na Risena 2 :) . A co z tą trawą? Ano nie wiem... :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5465/Lewitujaca_trawa Nie pomaga ?
 

Maver1ck

New Member
Dołączył
21.10.2010
Posty
3
Sprawdzałem na wszystkich opcjach detali i nic. Czy na wysokich czy na niskich trawa jak latała tak lata. A cdproject sprawdzałem i też nic. Ale tak jak mówiłem: może w kodzie gry w jakimś pliku zamienić 1 na 0 czy true na false? Poradźcie bo ja nie wiem gdzie miałbym taką zmianę zrobić. Gothica mam oryginalnego a nie chcę bańki stracić... Bo jak na razie to przez tą trawę nie ma przyjemności z gry. A gra nie tnie się nawet na medium
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Nowe sterowniki do karty graficznej, aktualizacja directx, hotfix... jeśli to nie pomaga, to nie wiem co może być nie tak. Na 90% to wina sprzętu, nie płyty, ale dla pewności możesz sprawdzić na innym komputerze (jeśli masz taką możliwość). Ewentualnie spróbuj przeinstalować grę. Grzebanie w plikach raczej nic tu nie da.
Aha, no i jeśli masz oryginał i paragon, to zawsze możesz zwrócić grę do sklepu, lub wymienić na nową.
 

Maver1ck

New Member
Dołączył
21.10.2010
Posty
3
Dobra. Dzięki. Zrobię to jeszcze raz i się zobaczy. Jak nie pójdzie to jest gothic 3 i quest pack 4... Polecam. Temat zamknięty
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom