Problemy Z Konsolą W Demie

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://gothic.org.pl/arcania-gothic-4/kody-w-demie.html

Masz problem z konsolą? Pisz tutaj.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Aby uruchomić wolną kamerę w Arcani pierw trza:

-uruchomić konsolę
-kliknąć w tab 1 na enable free camera

Masz już załączoną wolną kamerę, trzymając prawy przycisk myszy wybierasz kierunek a klikając W, S, A, D kierujesz (do przodu, tyłu, lewo, prawo) sterujesz kamerą.

Kamerę wyłącza się "esc"

W najbliższym czasie napisze jak wejść w inne postacie.
 

fefes

New Member
Dołączył
28.8.2008
Posty
16
Czy w demie jest ograniczony max poziom do 30? Bo z konsoli nie mogłem mieć większego niż 30. Jak dodać przedmioty?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Przedmiotów nie idzie dodawać. Maksymalny jest 60 trzeba tylko klikasz increase level 1 a nie 10
 

stunt

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
1
a wie ktoś czy można odpalić cheaty w wersji na xboxa?
 

gladi96

New Member
Dołączył
25.9.2010
Posty
4
Co trzeba zrobić żeby zmienić się w inną postać? Próbuje różnych rzeczy i mi nie wychodzi
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
a wie ktoś czy można odpalić cheaty w wersji na xboxa?

Nie można, chociaż w konsoli jest wersja kodów na xbox'a.

Co trzeba zrobić żeby zmienić się w inną postać? Próbuje różnych rzeczy i mi nie wychodzi

Raz mi się udało wejść w inną postać.....lecz nie wiedziałem jak to zrobiłem. Trzeba kombinować.
 

Skailer

New Member
Dołączył
19.10.2009
Posty
6
Na głównej ukazał sie ekwipunek zdobyty dzięki konsoli, moje pytanko - jak to zrobiliście ;>? Bo nie umiem ogarnąć tej konsoli.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To plik graficzny, który ukazał się w internecie. Nikt z nas go nie zdobył dzięki kodom :).
 

ziajak

New Member
Dołączył
21.12.2006
Posty
6
Próbowałem wszystkiego i nie udalo mi sie zdobyc ekwipunku na tej konsoli mam nadzieje ze komus sie uda.








nie mam polskich liter wiec sie nieczepiajcie
 

Kielaaaaa

New Member
Dołączył
18.10.2010
Posty
8
Witam. Czy w pełnej również dotyczą kody ?! I czy można sie przenieśc do danej postaci tak jak to było w Risenie ?
 

Kielaaaaa

New Member
Dołączył
18.10.2010
Posty
8
Wielkie dzieki za info. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Może w złym miejscu. ALe czy jest jakiś sposób na znalezienie danej osoby. Bo np musze pogadac z Diego, niby jest w wiezieniu ale u mnie go nie ma ;/ jest na to jakas rada ?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
załączasz w ustawieniach "dodaj znacznik misji" , w dzienniku misji dajes zmisje znalezienia diego jak najwyzsza i ci pokaze na mapie gdzie jest
 

Kielaaaaa

New Member
Dołączył
18.10.2010
Posty
8
Mam to zaznaczzone. Mam miscje, że musze z nim pogadac w wiezieniu , jednak go tam nie ma ;/ jakis blad;/ dlatego myslalem ze moze jakis kod jest który przeniesie mnie obok niego ;/ tak robilem w risenie i gothicu 3 jak kogos nie bylo ;/
 

Zabijaka

New Member
Dołączył
30.12.2010
Posty
2
W pełnej wersji gry jest konsola kodów co w demie szukasz pliku input zmieniasz zapisujesz i (~`) a i max lv to 30 nie ma dalej juz
 
Do góry Bottom