Problemy Z Instalowaniem

  • Thread starter #bananAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
B

#bananAnonim

Guest
Chodzi mi o to że : wczoraj w grze wystapiły pewne błędy więc ją usonołem i postanowiłem zainstalować jeszcze raz jednak włancza mi się menu startowe moge wybraćopcej graj albo instaluj jak biore instaluj to gra zaczyna sie usówać ale kiedy znowu klikam istaluj to gra sie znowu usówa . Co mam robic POMOCY !!! ???
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A gre usunąłeś czy odinstalowałeś. Wiwesz jak ją usunąłes to mogą się zdarzyć takie :problemy" Moim zdaniem powinieneś poczekać aż się całkiem odinstaluje i spróbować ponownie zainstalować powinno się udać, a jak nie to usun Gothica przez "Dodaj/Usuń programy" i spróbuj zainstalowac ponownie
 
B

#BananAnonim

Guest
Próbowałem przez dodaj usuń i jest dokładnie to samo jak kiedy oddistalowywuje normalnie.
 
G

Guest

Guest
Miałem podobny problem z inną grą. Wystarczy że usuniesz wpis z rejstru. Jak nie wiesz jak to zrobić ręcznie to zaistaluj sobie np. Windows Configurator i tam z menu dodaj/usuń wybież Gothic i usuń wpis powinno zadzialac.
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Ja też tak usuwam gry a potem jak chce zainstalować to wchodze na płytke i daje setup i instaluje się normalnie. Nie uruchamiaj z autoruna tylko manualnie z płyty.
laugh.gif
 
B

#BananAnonim

Guest
No mam już windows konfigurator ale nie wiem jak to zrobić . Jak byś wiedział w jaki sposób odnaleść "dodaj lub usuń programy" w konfiguratoze.
 

XardasNekromanta666

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
15
menu start \ uruchom\regedit\szukaj:gothic


wchodzisz w edycja \ uprawnienia \ ustawiasz pelna kontrole \ potem zaawansowane \ odznaczasz "dziedzicz po obiekcie......." \ dajesz kopiuj \ potem zaznaczasz te pliki w edytorze rejestru z gothic'a i usuwasz...
a potem instalujesz
cool.gif





ale to tez moze byc felerne....
tongue.gif




warto sprubowac<lol>
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom