Problemy Z Edycją Rozszerzoną Zmierzchu Bogów

Status
Zamknięty.

michapod

New Member
Dołączył
13.12.2006
Posty
4
Ostatnio kupiłem dodatek do Gothica Zmierzch Bogów, wgrałem patch 2.0 (tak zwaną Edycję Rozszerzoną) ale mam z nią kilka problemów, oto i one:
1 - Błąd najmniej uciążliwy jednak niezmiernie irytujący zawsze jak wczytam grę to pada deszcz pomimo że w momencie zapisu pięknie świeciło słońce po wczytaniu pogoda zawsze zmienia się na deszczową
2 - Kolejny błąd dotyczy obrażeń mieczy odnoszę wrażenie że bronie nie ważne jakie mają obrażenia zadają zawsze podobne obrażenia obserwowałem to na przykładzie wilków (walczę z wilkiem Szerokim mieczem 80 obrażeń zabijam wilka trzema ciosami, walcząc Żądłem 130 obrażeń zabijam wilka także 3 ciosami i podobnie mu życie schodzi czym to jest spowodowane??
3 - Cyba najbardziej uciążliwy problem ignorowania mojego pancerza mianowicie walcząc przykładowo na arenie po otrzymaniu ciosu schodzi mi tyle samo życia gdy nie mam żadnego pancerza i tyle samo gdy używam Mistycznego pancerza (tego który otrzymujemy od Tajemniczego wędrowca)
4 - Czy w Edycji Rozszerzonej Zmierzchu Bogów dodano kamień teleportacyjny do Montery jeśli tak to gdzie można go znaleźć

Proszę o pomoc w rozwiązaniu powyższych problemów lub wskazania gdzie szukać ich rozwiązań
 

leowmrf

New Member
Dołączył
7.1.2011
Posty
5
1. Z tego co wiem pogoda jest losowa. Gdy ja zapisywałem grę i był deszcz, po wczytaniu słońce świeciło. Ale mogę się mylić.

2 i 3. Twórcy dodatku popsuli system walki i wszystkich takich błędów nawet ER nie poprawi.

4. Jest w Monterze w jakimś domku (ale nie tam gdzie był w G3)
 

wuziu

New Member
Dołączył
21.2.2011
Posty
40
kamien jest tam gdzie w 3 stał sanford to był taki magazyn jak wejdziesz do montery to idz w lewo i w tym magazynie jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom