Problemy Gothic2

Status
Zamknięty.

Wishot

New Member
Dołączył
1.7.2010
Posty
3
witajcie jestem nowy na forum. otórz mam problem. Gram w gothica 2 , mam 28 poziom, jestem łowcą smoków i dotarłem do górniczej doliny. Narazie wytłukłem połowe orków z przed zamku GD i postanowilem kupić wyposarzenie w zamku. Wróciłem wykonałem zadanie kerolota(koleś zgubił mieszek z oszczędnościami, wine zrzucamy na łowce smoków). I tu jet problem. Od kiedy wrociłem z zamku NIC KOMPLETNIE NIC MNIE NIE ATAKUJE. orki się nie oriętują, że jestem, smoki nie gadają ze mną, nic mnie nie atakuj. Nawet jak uderze garaonda ten nic nie robi. Dla jaj wybiłem wszystkich żołnierzy z zamku...też nic. Proszę o pomoc...tak się grać nie da. nie wiem Co się stalo, jakiś błąd. Może ktoś z was miał ten sam problem. A i nie moge o save game zacząć, gdyż poprzedni mam z przed 15 godzin;/ PLIS PLIS PLIS
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Atakujesz ich i nic, a save'a masz aktualnego to na razie pytania 2: Pierwsze czy czasami nie grzebałeś coś z kodami(kod na niewidzialność może wpisałeś)? Czy poza smokami ktokowlwiek nei chce z tobą rozmawiać?. Może cofnij się do Khorinis a później wróc do Górniczej Doliny.
 

Wishot

New Member
Dołączył
1.7.2010
Posty
3
po pierwsze ja nie gram z czitami...bo to głupie.
Udało mi się. Wyszedłem z gurniczej doliny do korinis i spowrotem. THX:)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom