Problemik Z G3: Zb

Status
Zamknięty.

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Mam problem bo jak wlaczam gre i zaczynam cos tam grac to w tle mi cos hyrczy glos i wogle nie wiem dlaczego jeszcze niemoge zmienic rozdzielczosci daje na najwieksze i zmniejsza sie ekran czekam 3-5-10 min i nic.
Nie wiem moze jakis sprzet mam slaby ale watpie bo gothic 3 mi dobrze na srednich chodzi a biorac pod uwage ze w dodatku niema juz Nordmaru i Varantu to chyba powinno mi lepiej chodzic czy jak mam bez patchy to wlasnie przez te bugi ,łaty itp moze mi tak slabo chodzic?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie wiem moze jakis sprzet mam slaby ale watpie bo gothic 3 mi dobrze na srednich chodzi a biorac pod uwage ze w dodatku niema juz Nordmaru i Varantu to chyba powinno mi lepiej chodzic czy jak mam bez patchy to wlasnie przez te bugi ,łaty itp moze mi tak slabo chodzic?
Dodatek potrzebuje duzo silniejszego sprzętu ze względu na bardzo słabą optymalizację. Jak grasz bez patchy to zapomnij o grze. Dopiero jak zainstalujesz edycje rozszerzoną do G3:ZB będzie ci płynnie chodzić. Bez tego nawet nie masz szans na uruchomienie gry.
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Gra sie uruchania tylko strasznie "Muli" Ale jutro sciagne rozszezona edycje i zobaczy sie jak bedzie chodzilo.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mam problem bo jak wlaczam gre i zaczynam cos tam grac to w tle mi cos hyrczy glos i wogle nie wiem dlaczego jeszcze niemoge zmienic rozdzielczosci daje na najwieksze i zmniejsza sie ekran czekam 3-5-10 min i nic.
Ten błąd usunęli w edycji rozszeżonej, przy zmianie rozdzielczości ekran robi się czarny, należy wyłączyć grę poprzez menedżera zadań i włączyć ją jeszcze raz. Rozdzielczość po ponownym włączeniu powinna być zmieniona.
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
No robilam tak jak pisales ale nie dziala. Jak sciagne patcha to sie zobaczy co dalej.

Cos powoli mi sciaga tylko 90KB/s zazwyczaj mam 800-900




No dobrze sciaglam tylko gdzie to teraz wypadkowac i zainstalowac?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wypakowujesz w dowolnym miejscu na dysku twardym, np. D:\\Gry\\ Patche, po uprzednim stworzeniu odpowiedniego katalogu. Może to być także najzwyczajniej pulpit.
A jak już go masz na hdd, to instalujesz patch do katalogu z grą G3ZB. Instalator powinien sam automatycznie znaleźć podstawkę, ale jeżeli nie, to musisz wskazać miejsce, gdzie jest zainstalowana. Ot i tyle.

Zamykam

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom