Problemik Z 1 Filmikem

Status
Zamknięty.

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
To tak:
Instaluje sobie Gothic 3 PL. Wszystko pięknie ładnie. Włanczam gre wyskakuje logo Gothic 3 włancza się lecą wszystkie Reklamy Firm i po tych reklamach Wyskakuje nagle Białe pole i zaraz po tym Białym Obrazie tak jakby siada mi monitor. Lampka na nim zaświeca się na pomarańczowo i mam totalnie czarny obraz tak chodźby mi kompletnie nie chodził. Nie działają takie klawisze jak CRTL+ALT+DEL itp.

Moja Karta to: RADEON 9200 PRO FAMILY
Stery wczoraj najnowsze ściągane.

Więc?
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Naciśnij exc, u mnie to działa i wtedy wyskakuje czy chcesz wyłączyć gre i dajesz nie i grasz :).
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
exc ? Cóż to takiego? Chyba ESC bliżej. Tak?
Czyli jak to ma dokłanie być?
Włanczam gre i Cały czas ESC czy kiedy?
Mów że jaśniej.
Tak czy siak od początku Gry naciskam ESC i wszystkie reklamy firm szybko mijają ale później nastaje ten biały obraz i nic a następnie wyłancza się Monitor.
Dla jasności mi chodzi o ten Filmik Pierwszy z pierwszych nie ten po naciśnięciu Nowa Gra (o ile taki tam jest).

Czekam na dalsze Sposoby. Plisa

Pozdro

Dołożyłem sobie specjalnie 512 Ramu mam teraz 1GB. A dalej to samo. Zaraz K..urcze rozwale teggo Gothica. Ma ktoś jakieś sposoby. CZEKAM!!
 

Ulotnymc

Member
Dołączył
9.10.2006
Posty
31
Spróbuj zainstalować jeszcze raz Gothica i wgraj najnowszego patha może to coś da.
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
F**k, kurde miało być Esc (Escape [po polsku eskejp]), no mi też chodziło o to zaraz po reklamach ja tak mam za każdym razem i naciskam Esc i wszystko git...
 

Salieri

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
19
Pokonałem ten błąd wystarczyło najnowsze stery do KARTY a ja miałem tylko najnowesze do monitora.
Ale po 1 nastał 2 chyba doś popularny: WHERE IS THE GURU? wyskakuje mi to po 4 czy 5 podpowiedzi w grze. Powiecie jak to obejś i wszystko co o tym wiecie. Plisa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom