Problem.... ;/

Status
Zamknięty.

saxonek

New Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
6
Mam taki problem, gdyz zapisalem niechcaco na stanie gry ktory jest mi potrzebny i nie wiem jak to cofnac.
Jesli macie jakies propozycje to piszcie... Przydalby mi sie jeszcze kod na orka Tempeck'a ( tego co jest kolo swiatyni, niedaleko Trelis )


P.S. Prosze wypisywać tu tylko rozwiazania. Niechce, zeby mi tu ktos napisal posta typu:
"Zacznij grać od nowa"

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam wszytskich fanow Gothica.
 
V

Vergil

Guest
Nie wiem, jak save'a odzyskać, ale pomogę Ci z Orkiem :)
Wywołaj konsolę tyldą ~ i wpisz kod: spawn Tempeck. Jeśli natomiast chcesz przeteleportować się do Tempecka wpisz goto Tempeck.
n'joy
 

saxonek

New Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
6
Dzieki za kod ale niestety nie roziwazuje on mojego problemu... Chodzi i to ze wziolem zadanie od Thorus'a, ktore polegalo na dowiedzeniu sie co sie dzieje w swiatyni na wschodzie... niestety zamiast po uwolnieniu Kamak'a i rozmowie z Tempeckiem wybiłem orkow kolo swiatyni na polecenie buntownika Charles'a... no i gdy chce zaliczyc questa Bezimienny mowi ze Tempeck nie zyje i zadanie zostalo anulowane.... Spawn Tempeck'a jednak nie pomogl =/ dlatego wlasnie potrzebuje sie dowiedziec ( jesli wogule istnieje taka mozliwosc ) jak sie cofa zapis gry.


P.S. Jestem perfekcjonista i chcialem zrobic wszystkie mozliwe questy w Gothic'u 3 =P


BTW czy idzie jakos podniesc reputacje w Gotcie? Czy zawsze bedzie ona wynosila 0?

Z gory dzieki
 

jordan

New Member
Dołączył
29.10.2007
Posty
7
CYTAT(saxonek @ 13-11-2007, 15:48) [snapback]158324[/snapback]
Dzieki za kod ale niestety nie roziwazuje on mojego problemu... Chodzi i to ze wziolem zadanie od Thorus'a, ktore polegalo na dowiedzeniu sie co sie dzieje w swiatyni na wschodzie... niestety zamiast po uwolnieniu Kamak'a i rozmowie z Tempeckiem wybiłem orkow kolo swiatyni na polecenie buntownika Charles'a... no i gdy chce zaliczyc questa Bezimienny mowi ze Tempeck nie zyje i zadanie zostalo anulowane.... Spawn Tempeck'a jednak nie pomogl =/ dlatego wlasnie potrzebuje sie dowiedziec ( jesli wogule istnieje taka mozliwosc ) jak sie cofa zapis gry.
P.S. Jestem perfekcjonista i chcialem zrobic wszystkie mozliwe questy w Gothic'u 3 =P
BTW czy idzie jakos podniesc reputacje w Gotcie? Czy zawsze bedzie ona wynosila 0?

Z gory dzieki


Jeżeli podmieniłeś już slota z zapisem to odzyskanie go niestety nie jest możliwe, twój perfekcjonizm zostanie minimalnie zachwiany, zresztą nie licz na wykonanie wszystkich misji bo jest to co prawda możliwe, jednak możesz mieć z tym bardzo duży problem.
 

saxonek

New Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
6
No coz... jak to mowia: Nadzieja umiera ostatnia. Dzieki za proby pomocy dobrze ze dowiedzialem sie o niemozliwosci naprawienia mojego bledu. Teraz bede mogl grac dalej ;)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom