Problem

Status
Zamknięty.

patryk376

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
2
Siemka!!! Mam taki problem z gothicem 2 bo jak instlowalem gothica 2 to doszlo mi do 75 procent i sie kopm zaciąl ale mniejsza z tym bo gdy che znowu zainstalowac to pisze zebym odinstalowal to odinstalowuje i znowu jak che zainstalwac to znowu pisze odnistaluj i niewiem jak zainstalowac pomóżcie
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Usuń przez Dodaj/usuń programy. Pozbądź się wszystkiego co z gothiciem związane i wtedy zainstaluj.
 

patryk376

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
2
wiem usunelem ale jakie jeszcze są pliki i gdzie bo gothica juz nie am a są jeszcze jakies pliki??
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
Ja nigdy nie miałem takiego problemu a reinstala Gothica II robiłem ze 3 razy. Osobiście proponuje do usówania różnych programów programu np Your Uninstaler czy Smarty uninstaler przetestowałem oba i raczej nie pozastawiają zbędnego syfu na kompie, wg mnie smarty uninstaler jest lepszy ale nie wiem czy on jest dostępny za darmo. I nie trzeba się grzebać samemu w rejestrach tak jak to podał RobsonAjax
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
Ja taki problem miałem i tu chodzi oto że instalator dodał pliki do rejestru i kiedy sie komp powiesił nie usunięto tego pliku z rejestru ;/ Dla gothica tobiłem formata xD ale teraz wiem że wystarczy mieć program TuneUp i on ma opcje odinstalowywania programów. W tym odinstalatorze nie dajesz "odinstaluj" tylko "usuń" wtedy ci usunie wszytskie pliki rejestrowe z gothica ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom