Problem

Status
Zamknięty.

nievipem

New Member
Dołączył
19.8.2007
Posty
2
mam problem jak włanczam ekwipunek to mi nie chcą obrazki się pokazywaci
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Zakładam, że dział poprawny i chodzi o GI.
Zacząłeś dopiero grac? Bo na początku gry nic nie masz :p. Poza listem. Strzałkami w lewo i prawo przesuwasz kategorie ekwipunku i zobacz czy masz ten list. Jeśli nie to pisz.


Pozdrawiam.
 

nievipem

New Member
Dołączył
19.8.2007
Posty
2
mam już dużo żeczy ale nie chcą mi się pokazywać obrazki do tych przedmiotow
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Nie wiem co poradzić- nigdy się z takim problemem nie spotkałem.

Zakładam, że masz wersję oryginalną. Jeśli się nie mylę to ją zarejestruj na www.gram.pl i napisz o swoim problemie na forum, bądź lepiej- do pomocy technicznej, a dostaniesz odpowiedzi.


Pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie widzisz przedmiotu w ekwipunku ale jego opis sie pojawia jak mniemam.
Zmien stery do grafy na starsze.
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
A jeśli masz pobranego Gothica,to skasuj i zainstaluj z innego źródła...Jak oryginalnego,przeinstaluj.A jak poskutkuje,to pisz.
 

kad2

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
4
mam ten sam problem,brakuje obrazków w ekwipunku.Moja karta to x1900xtx,też masz radeona?,moze to wina zrypanych sterów ati,wczesniej na 7900gs nie miałego tego
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
E.. to nie wina radeona, bo go mam i 0 bledow. Jesli masz pirata to radze kupic orginala na wirtus.pl, mogles rowniez cos pzrypadkiem z pliku z gra usunac i dlatego nie ma obrazkow. Zrob tez to samo co pisali koledzy up, jesli nie pomoze sproboj reinstalowac system(jesli ci zalezy oczywiscie <_< ). Pozdro! B)
 

kad2

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
4
CYTAT(Zomin Powraca @ 22-09-2007, 14:03) [snapback]154111[/snapback]
E.. to nie wina radeona, bo go mam i 0 bledow. Jesli masz pirata to radze kupic orginala na wirtus.pl, mogles rowniez cos pzrypadkiem z pliku z gra usunac i dlatego nie ma obrazkow. Zrob tez to samo co pisali koledzy up, jesli nie pomoze sproboj reinstalowac system(jesli ci zalezy oczywiscie <_< ). Pozdro! B)

mam oryginał,gre przeinstalowałem,systen nowy,bo mi wczesniej dysk padł :(
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
jak grałem w jedynke to miałem ten sam problem ;/ To pewnie wina gothica a nie komputera ;/
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Z tego co widze to wiele ludzi posyada ten problem, w tym ja. Gdy grałem w G1 nie pojawiały mi się żadne obrazki w eq, ale sie w końcu przyzwyczaiłem i nie przeszkadzało mi to zbytnio. Po pewnym czasie musiałem zrobić formata kompa bo miałe za bardzo zaśmieconego, ponownie zainstalowałem gothica i wszystko już było wporządku. Najlepiej sprubujcie odinstalować i zainstalować grę, może jeszcze pozmieniać sterowniki, no a w ostatecznosci format, jesli wam na tym zalezy.
A co do piratów to raczej nie ich wina bo mam oryginala a mi sie to dzialo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom