Problem Ze Skonczeniem Q + Dziwny Błąd

Status
Zamknięty.

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Witam po latach :D
Niedawno wzięło mnie znowu na NK i pojawił się dziwny problem, moze z mojej winy nawet ale nieświadomie. Otóż, chodi o zadanie od lorda Andre aby znaleźć siedzibe Gildii Złodziei w Khorinis. Wszystko robiłem tak aby się do tej gildii przylączyć, nie wydałem Rengaru, oddałem list Halvorowi i wykonałem zadanie od NAgura i tu sie pojawia problem, poszedłem do kanałów zanim zdalem raport Andre, mam juz zadanie inicjacyjne do gildii a gdy ide do Andre i mowie mu, ze znalazlem Gildię to nie mam juz zadnych innych opcji. Po dluzszej chwili jak zagaduje ANdre okazuje się, ze straż wybiła całą trójkę w kanałach i nie mam expa za wykonanie zadania. Pamietam, ze jak ostatni raz to robilem, to mogłem powiedzieć andre, że juz się zająłem gildią i dostałem doświadczenie. Teraz nie moge, nie ma takiej opcji, jest możliwe, ze to przez to, że nie pozedlem do Andre przed pójściem do kanałów i rozmową z Cassią ? :f

Problem numer 2:
Otóż kwateristrz Martin jest w posiadaniu miecza mistrzowskiego, moglem go kupic ale nie wystarczylo mi kasy, gdy wróciłem nastepnego dnia z uzbierana kasa (w grze) to on juz mial ten miecz założony, jest jakaś szansa, że miecz znowu będzie na sprzedaż ? (Rozdział 1) :S

Problem numer 3:
Z tego co pamiętam, co przeczytałem na stronie i co mówią NPC w grze, to powyżej 30% w np. walce bronią jedno ręczną płaci się już 2PN za jeden punkt umiejętności ale powinniśmy się uczyć także drugiej umiejętności, w tym przypadku broni dwuręcznej. Teraz mam 30% w jednoręcznej, poszedłem do WUlfgara, podniosłem jednoręczne o 5 (zapłaciłem 10PN a dwuręczne pozostały na poziomie 10%). To działa tylko z określonymi nauczycielami czy znowu u mnie coś nie tak ? Szkoda by było tych 15h gry :f

Zgóry dzięki, Pozdrawiam.
 

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
Niedawno wzięło mnie znowu na NK i pojawił się dziwny problem, moze z mojej winy nawet ale nieświadomie. Otóż, chodi o zadanie od lorda Andre aby znaleźć siedzibe Gildii Złodziei w Khorinis. Wszystko robiłem tak aby się do tej gildii przylączyć, nie wydałem Rengaru, oddałem list Halvorowi i wykonałem zadanie od NAgura i tu sie pojawia problem, poszedłem do kanałów zanim zdalem raport Andre, mam juz zadanie inicjacyjne do gildii a gdy ide do Andre i mowie mu, ze znalazlem Gildię to nie mam juz zadnych innych opcji. Po dluzszej chwili jak zagaduje ANdre okazuje się, ze straż wybiła całą trójkę w kanałach i nie mam expa za wykonanie zadania. Pamietam, ze jak ostatni raz to robilem, to mogłem powiedzieć andre, że juz się zająłem gildią i dostałem doświadczenie. Teraz nie moge, nie ma takiej opcji, jest możliwe, ze to przez to, że nie pozedlem do Andre przed pójściem do kanałów i rozmową z Cassią ? :f

Chyba musisz ich wszystkich wydać. Wtedy ten karczmarz powie Ci że jakiś koleś chcę się z Tobą spotkać za sklepem tego, co sprzedaje ryby. Wtedy Attila chcę Cię zabić, ale to Ty się nim zajmujesz, a nie on tobą. On ma klucz do kanałów, wchodzisz do kanałów, dołączasz się do złodziei, robisz misje i tak dalej, a na koniec możesz ich wszystkich zabić i pójść do Andre po nagrodę. Ja tak mniej więcej robiłem. Co dalszych pytań nie znam odpowiedzi.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Witam.

Co do pierwszego to za bardzo nie mogę Ci pomóc. Ale uważam że to przez to że nie powiedziałeś ich przywódcy. Dużo nie straciłeś bo zapewniam Ciebie że nie było to warte więcej niż 300PD.
W drugim to oczywiste że kiedy sprawdzasz u kogoś towar pierwszy raz to kupiec później zakłada najlepszą broń jaką miał. Naprawić to możesz w dwa sposoby albo go pobijesz albo wczytasz grę i kupisz za pierwszym razem.
W trzecim to nie wiem dlaczego Tobie się tak zrobiło. Może jak jesteś wojownikiem 30%(w nocy kruka tylko bo zapewniam że g2 nie powinno tak być) to płacisz 2(punkty nauki) za każdy jeden procent ale myślę że to błąd gry. Ja zawsze robiłem tak że najpierw ćwiczyłem np. jednoręczną a później wyrównywałem drugą. Czyli pierwsza 30% to ćwiczyłem później drugą do 30% itd.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Niedawno wzięło mnie znowu na NK i pojawił się dziwny problem, moze z mojej winy nawet ale nieświadomie. Otóż, chodi o zadanie od lorda Andre aby znaleźć siedzibe Gildii Złodziei w Khorinis. Wszystko robiłem tak aby się do tej gildii przylączyć, nie wydałem Rengaru, oddałem list Halvorowi i wykonałem zadanie od NAgura i tu sie pojawia problem, poszedłem do kanałów zanim zdalem raport Andre, mam juz zadanie inicjacyjne do gildii a gdy ide do Andre i mowie mu, ze znalazlem Gildię to nie mam juz zadnych innych opcji. Po dluzszej chwili jak zagaduje ANdre okazuje się, ze straż wybiła całą trójkę w kanałach i nie mam expa za wykonanie zadania. Pamietam, ze jak ostatni raz to robilem, to mogłem powiedzieć andre, że juz się zająłem gildią i dostałem doświadczenie. Teraz nie moge, nie ma takiej opcji, jest możliwe, ze to przez to, że nie pozedlem do Andre przed pójściem do kanałów i rozmową z Cassią ? :f
Dopiero jak porozmawiasz z Cassią i powiesz jej, że się nie przyłączysz do jej bandy to wtedy możesz iść do Andre.

Oczywiście, możesz ich wszystkich wybić sam, zadanie zostanie też wykonane gdy powiesz o tym Andre.

Po prostu w każdym przypadku musisz porozmawiać z Cassią. Jak po tej rozmowie Andre nadal nie chce z tobą gadać to musisz wykonać zadanie inicjacyjne od Cassi i wtedy już na 100% z tobą porozmawia.

Otóż kwateristrz Martin jest w posiadaniu miecza mistrzowskiego, moglem go kupic ale nie wystarczylo mi kasy, gdy wróciłem nastepnego dnia z uzbierana kasa (w grze) to on juz mial ten miecz założony, jest jakaś szansa, że miecz znowu będzie na sprzedaż ? (Rozdział 1) :S
Wystarczy jak mu sprzedasz jakąś broń zastępującą miecz mistrzowski (np. sztylet) i jak się prześpisz to na kolejny dzień będzie on mieć założony sztylet, a ty sobie kupisz spokojnie ten miecz.

Z tego co pamiętam, co przeczytałem na stronie i co mówią NPC w grze, to powyżej 30% w np. walce bronią jedno ręczną płaci się już 2PN za jeden punkt umiejętności ale powinniśmy się uczyć także drugiej umiejętności, w tym przypadku broni dwuręcznej. Teraz mam 30% w jednoręcznej, poszedłem do WUlfgara, podniosłem jednoręczne o 5 (zapłaciłem 10PN a dwuręczne pozostały na poziomie 10%). To działa tylko z określonymi nauczycielami czy znowu u mnie coś nie tak ? Szkoda by było tych 15h gry :f
O ile pamiętam w dodatku Noc Kruka dopiero od 50%-60% pierwszej umiejętności zwiększa Ci się druga umiejętność. Dodatek jest taki, że zwiększa wymagane PD na naukę dwukrotnie oraz utrudnia grę.
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Dzięki za odp. problem z nauką i mieczem rozwiązany ale niestety stoje z gildią złodziei.
Nawet jeśli zrobię quest inicjacyjny dla Cassii to jak ide do lorda Andre mam tylko opcję: "Pracuję nad tym..." jednak w tedy juz nikogo nie wysyła do kanałów nawet po kilku dniach(w grze), także wydaje mi się ze, się zapętlił przez to włąśnie, ze nie powiedziałem mu, że znalazłem kryjówkę ZANIM pierwszy raz pogadalem z Cassią :f ale nie pamiętam bym miał ten problem gdy ostani raz przechodziłem NK.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A próbowałeś ich wszystkich zabić? Powiedz Cassi, że należy ich wytępić i ich pozabijaj, wtedy ci powinno zaliczyć zadanie.
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Tak, tego już próbowałem wcześniej :) to oczywiście kończy quest i pojawia sie opcja u Andre, ze ich wszystkich wytropiłem ale w tedy nie dostane expa za zadania od nich. Będę musiał poczekać do późniejszych rozdziałów jak już wykonam wszystkie zadania od nich to w tedy ich wykończe :p Ja jestem statsiarzem i zawsze zaczynam 2 rozdział na 18-19 Lv. :) dlatego mi zależało no cóż, temat wyjaśniony i do zamnkięcia, dzięki.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
to oczywiście kończy quest i pojawia sie opcja u Andre, ze ich wszystkich wytropiłem ale w tedy nie dostane expa za zadania od nich
Czyli zależało ci na zrobienia zadania od Andre czy zadań od członków gildii złodziei? Bo jak zabijesz i zgłosisz to Andre dostaniesz exp za wykonane zadanie.
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
No wiem ale jak zrobie zadania od gildi zlodziei a potem ich ubije to będzie więcej expa :D na tym mi zalezy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom