Problem Z Zadaniem.

Status
Zamknięty.

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Wiem że to śmieszne ale niemoge pordzić sobie z zadaniem od kor Kalom'a, ponieważ powiedział że mam przeszukać nowy obóz i znaleść i zlikwidować tamtejszą produkcje Bagiennego ziela, ale niemoge nigdzie znaleść pytałem już praktycznie wszystkich w nowym obozie przeszukałem wszystkie miejsca i nic. Chce zostać Świątynnym strażnikiem ale nim chyba dopiero w 3 akcie zostaje a ja mam jeszcze, a i może mi ktoś powiedzieć kiedy cięzką zbroje nowicjusz można od Kor Namib'a kupic czy dostać.

Z góry dzięki.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Szkodniki produkujące ziele nie są w obozie tylko przed nim... Przed pierwszą brama (pilnowań przez dwóch szkodników) skręć w lewo w strone jeziora z zatopioną chatką... Idź wzdłuż skał aż trafisz na jaskinie... To jest miejsce które poszukujesz. A odpowiedzi na drugie pytanie Ci nie podam gdyż G1 będąc wyznawcą śniącego przechodziłem tylko raz i było to dość dawno.
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Ciężką zbroję nowicjusza kupuje sie od Baal Namiba. Jednak możesz to zrobić dopiero wtedy, gdy pokonasz Królową pełzaczy w kopalni. Ale żeby ją zdobyć, trzeba oddać jaja pełzaczy Cor Calomowi i najpierw iść do Namiba, a dopiero potem po awans na Strażnika Świątynnego, gdyż namib nie sprzeda już zbroji strażnikowi.
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
To wielkie dzięki, w takim razie musze ciwiczyć bo mam dopiero lvl, i jak walcze z pełzaczami to mnie zabijają a broń mam tylko obrażeni bo nigdzie niemogłęm znaleślepszej, jeszce coś wiecie może gdzie można kupić pierścień obrony bo lekka zbroja nowicjusz ma tylko obrony przed bronią.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jesli chodzi o pierścienie to pogadaj z Cronosem z NO i z Torezem (chyba tak ma na imie) z SO... Pierścieniami dysponuje również Bal odpowiedzilny za naukę magi... A jesli chodzi o broń to z tego co pamiętam najlepsza jaką można mieć w 2 rozdziale zadaje 35 obrażeń i mozna ją kupić od kowala z obozu sekty. Na twoim miejsu podładowałbym w siłe tak do 35 i w zręczność do 20 przda się też umiejętność walki bronią jednoręczną na poziomie mistrza... Własnie przechodze sobie G1 i jestem w tym samym miejscu co ty tyle że gram cienie. Mam 9 poziom i radze sobie z każdym przeciwnikiem tak więc tobie równiez wystarczą podobne statystyki jak ja mam (czyli te wymienione wyżej)
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
siły 40 mam zręczności ma 15 walka bronią 1ręczną poziom drugi czyli mistrz. Znalazłęm już te wytwórnie ziela zabiłem tam wszystkich było tam ich 3 Jacko i 2 mieszaczy zabiłem. Ale gdy wruziłem do kor Kalom'a to niebyło tego że znalazłem to miejsce, ale za to było że dostarczyłem przesyłke tą dla gomeza i muwi że chce 500 bryłek rudy a to zadanie wypełniłem już i dałem mu te 500 bryłek to o co tu biega.
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
No to zepsułeś sobie to zadanie z mieszaczami... Ich należy stamtąd wygonić, mówiąc, że idzie do nich oddział strażników świątynnych. Wtedy oni wieją do czwartego obozu. Jeśli chodzi o tą dostawę dla gomeza, to można tak latać w kółko i zyskuje sie doświadczenie.
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Nie dawaj mu ponownie 500 bryłek rudy. A co do tych szkodników to ty nie miałeś ich zabijać ale nastraszyć "Ze srtrażnicy świątynni zaraz tu będą" Musisz od nowa robić ten quest inaczej jest niezaliczony.
Pozdor
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
Ja mam 8 swoich savów i mam jeszcez save przed ich zabiciem, to więć jak mam ich zastraszyć bo jak gadam z Jacko to tylko Koniec pisze a tamtych dwóch to oni tylko SPADAJ do mnie muwią.

No ludzie pomużcie bo niemoge tego zrobić w jaki sposud mam ich nastraszyć.

Edit :

Hallo jest ktoś kto raczy mi pomóc. Proszę o pomoc, pomocy, pomocy[głucha cisz nikt nieprzyszed słysząc pomoc Gorlika]

Na przyszłość sam edytuj - Dadex
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Po piersze-Widać że regulaminu nie czytałeś. Nie piszemy dwa posty pod sobą.
Pod drugie-Jak masz ich przestraszyć? Za pierwszym razem kiedy do nich przychodzisz to mówisz "ze cor kalom wysłał 5 strażników świątynnych i zaraz tu będą" i oni zwiewają i misja the end
wink.gif
 

Gorlik

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
22
tylo że ja im nic powiedzieć niemoge. Jest tylko Koniec
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom