Problem Z Xardasem...

Status
Zamknięty.

krzysiek17

New Member
Dołączył
3.12.2006
Posty
4
Tak jak w temacie znalazłem go w wiezy i podchodze zagadac... powiedział mi zebym znalazł 5 artefaktów Adanosa ale ja juz je wszystkie mam bo wpisałem kod na wszystko ...wiem ze tego nie pochwalacie ale ja musze szybko ukonczyc gre (leczt to juz inna historia) Mam szate,pierscien, korone,amulet i nie wiem co jest tż 5 zecza ????A xardzas wysłał mnie do miasta w którym jest najwiecej artefaktów gelwer chyba.... zebym dowiedział sie jaknajwiecej od szamanów jak ida wykopaliska lecz podchodziłem do kazdego z nich i zaden mi nic nie mówi...;/ i co teraz??????
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Pierścienie są 2. Many i życia. Nie wiem, jak wolisz, ale na twoim miejscu poszedłbym z artefaktami do Klasztoru z Innosem porozmawiać, albo do Bakareshu z Beliarem.

Brakuje ci jednego pierścienia:
-Pierścień życia ma demon z Gothy
-Pierścień many jest w grobowcu Akaschy w Nordmarze(ma go chyba ożywieniec Akaschy) [piąty grobowiec]

Sprawdź który masz pierścień i idź zdobyć ten, którego nie masz ^_^

PS: Temat z mapkami jest przyklejony jak coś ;]
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
heh jesli wpisałęs kod i masz wszsystko po 100 to teraz wystarczy że pójdziesz do świątyni innosa albo Beliara i z niepewnością nie brakuje ci żadnego pierścienia :D
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
potrzebne ci berło od króla Robara.Chyba o to ci chodzi.bo go nie wymieniłeś.daje ci go król jak zdobędziesz pozostałe artefakty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom