Problem Z Wczytaniem Zapisu.

Status
Zamknięty.

pogon456

New Member
Dołączył
19.10.2011
Posty
7
Witam .
Mam taki problem. Wczytuje zapis gry ( mam ich kilka ) i tuz przed końcem wyskakuje błąd z zawartością :
B: VFILE: Errr: -2: Can't find file:
_WORK\DATA\SOUND\ITMW_2H_ORCAXE_02.MRM Code: 255
Proszę o pomoc i rozwiązanie problemu.
Dziękuje ;) . :rolleyes:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Że tak powiem gra oryginalna? I zapisy skopiowałeś do gry? Czy miałes je od początku?
 

Dahian

New Member
Dołączył
17.10.2011
Posty
121
Hmm pamiętam zdarzał mi się taki błąd. Próbuj po kilka razy, czasem to wystarczy żeby się wczytało.
Gdyby nie pomogło spróbuj skopiować gdzieś zapisy, przeinstalować Gothica i wrzucić z powrotem zapisy do odpowiedniego folderu.

Jeśli i to nie zadziała... będziemy myśleć dalej :)
 

pogon456

New Member
Dołączył
19.10.2011
Posty
7
Grę już przeinstalowywałem i dalej nie działa . W błędzie występuje jakby kod ITMW... nie wiem może jakaś broń ? Nie wiem .
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
I naraz ci się coś takiego stało? Poprzednim razem było dobrze?
 

pogon456

New Member
Dołączył
19.10.2011
Posty
7
To już kiedyś też miałem ale to było bardzo dawno temu. Za zwyczaj się wkurzałem i nie grałem przez parę ładnych tyg. Ale jak zaczynam grę od nowa, zapisuje i wczytuje sie normalnie . Wczoraj to się stało - ostatni zapis jest jak znalazłem Xardasa .
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Może save uszkodzony. Miałem tak kiedyś z gothiciem 1 że mi uszkodziło save i musiałem grać od wcześniejszego miejsca(Tylko jeden zapis był uszkodzony). Rozumem że tobie wszystkich nie wczytuje? Włącz nową grę i zrób zapis gdziekolwiek. Zobacz czy ten będzie działał :)
 

pogon456

New Member
Dołączył
19.10.2011
Posty
7
Zrobiłem taki zapis na samym początku i działa normalnie ale tamte jak chcę wczytać nie działają . Ale dziś parę razy się włączyły tylko nie wiem jak to zrobiłem .
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Myślę, że uruchomienie gry i ewentualnie zrobienie zapisu, pozwoli na wczytanie tego niby uszkodzonego. Może to głupie ale mam taką teorię.

Zawiłe tak że aż ciężko się połapać w twej myśli xD
Miało być - uruchomienie nowej gry - ale i tak jestem pro - Zig

Nie instalowałeś w między czasie jakichś patchy?
 

pogon456

New Member
Dołączył
19.10.2011
Posty
7
Przed rozpoczęciem gry zainstalowałem Textury z GII. Zapisanie i wczytanie nic nie pomaga .

Dobrze działa zrobione ;) .

Istnieje opcja "Edytuj". - Baal
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom