Problem Z Uruchomieniem Gi I Gii Nk

Status
Zamknięty.

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
Jakiś czas temu pisałem już, że jak chcem uruchomic jedną z tych gier to wyskakuje mi coś takiego
gothic.jpg
, ktoś poradził mi abym zainstalował aktualizacje do windowsa, pomogło to ale tylko co do GI i to tylko na jakiś czas teraz znów obie gry nie działają. Co robic?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tu możesz pobrać DirectX'a z czerwca tego roku. Zainstaluj to, może pomoże.
Przy próbie uruchomienia obydwu gier wyskakuje to samo?
P.S. co to za windows? Jakoś to okienko dziwnie wygląda.
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
CYTAT(Rangiz @ 21-07-2008, 10:44) index.php?act=findpost&pid=189998
Tu możesz pobrać DirectX'a z czerwca tego roku. Zainstaluj to, może pomoże.
Przy próbie uruchomienia obydwu gier wyskakuje to samo?
P.S. co to za windows? Jakoś to okienko dziwnie wygląda.

PObrałem i zainstalowałem, ale to nic nie dało, taki sam komunikat, windows XP, tyle że miałem zainstalowany program Crystal Clear, ale już go nie mam i teraz okienka wyglądają normalnie.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Czy instalowałeś np. nowsze stery do karty graficznej i wtedy G1 przestał działać? Bo czytałem, że ten błąd może wyskakiwać przy próbie uruchomienia tych gier po zainstalowaniu najnowszych sterów. Także możesz spróbować przeinstalować je na starsze. Może pomorze. Spróbować nie zaszkodzi.
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
CYTAT(Rangiz @ 21-07-2008, 11:31) index.php?act=findpost&pid=190002
Czy instalowałeś np. nowsze stery do karty graficznej i wtedy G1 przestał działać? Bo czytałem, że ten błąd może wyskakiwać przy próbie uruchomienia tych gier po zainstalowaniu najnowszych sterów. Także możesz spróbować przeinstalować je na starsze. Może pomorze. Spróbować nie zaszkodzi.

Nie, właśnie nie działało na starszych, wtedy zainstalowałem jeszcze starsze, też nic, a potem najnowszer i nadal bez zmian :(
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
Udało mi się jakoś wybrnąc z tego problemu, jednak teraz przy uruchamianiu gry GI ona owszem włącza się jednak nie pojawia się żaden widok (ekran jest czarny i słychac tylko muzykę), natomiast podczas uruchamiania GII NK gra bardzo się zacina (a konkretniej to początkowe obrazy) i zawiesza się po reklamie Pirani. Moze mi ktos pomóc?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Powiedz...jaką masz konfiguracje kompa (procek, ram, pamięć)
 

filipd92

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
29
Procesor: Intel® Celeron ® CPU 2.60 GHz
Pamięc: 512 MB
Ram: ponad 9GB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom