Problem Z Uruchomieniem G4

Status
Zamknięty.

Crossy72

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
8
Witam mam problem z uruchomieniem gothic 4, otóż po włączeniu gry pokazuje sie mały czarny ekranik który odrazu znika i po nim nic sie nie dzieje. co z tym zrobić??. pomocy !!

Mój Komputer : Karta Graficzna ATI Rodeon HD 4670 Procesor : Inter Core 2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz Windows Vista 2 GB RAM
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Mam mały problem z grą.... Otóż Kupiłem ją dziś . Na początku po zainstalowaniu miałem problem bo brakowało jakiegoś pliku. Ściągnąłem sterowniki podane w FAQ Cd-Projectu. Później miałem problem z kodem seryjnym ale jednak się udało... Nacisnąłem "start" i nic dalej się nie działo.... Wyłączyła się aplikacja. Próbowałem włączyć grę przez płytę przez ikony przez folder i nic, nie ma nawet żadnego okienka z błędem. Przez płytę otworzyło się główne Menu wcisnąłem "graj" i nic jakby wg nie czytało

Wybacz , że w twoim temacie ale własnego nie mogłem założyć.....
 

szma321

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
1
Witam mam problem z uruchomieniem gothic 4, otóż po włączeniu gry pokazuje sie mały czarny ekranik który odrazu znika i po nim nic sie nie dzieje. co z tym zrobić??. pomocy !!

Mój Komputer : Karta Graficzna ATI Rodeon HD 4670 Procesor : Inter Core 2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz Windows Vista 2 GB RAM


Posiadam Ten Sam problem, co Crossy72.
Moja Konfiguracja: Procesor- Intel Dual Core 2,58 Gh Karta graficzna: Mobile Intel 965 Experss Chipset System Operacyjny: Windows 7 Ultimate (32 Bit) Pamieć Ram: 2GB
Jeśli Ktoś może Pomóc, proszę piszczcie na GG: 17912826.
Z Góry Wielkie Dzięki ! :)
.
 

snake_1

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
6
Nie wiem jak to wyglądało na XP, ale u mnie na 7 próbowało się włączyć i po pewnym czasie się wysypywało ...
Rozwiązaniem była zmiana częstotliwości dźwięku ...
Max to 24bity 48000HZ, u mnie bynajmniej to pomogło ... :D

Jeśli to pomoże to cieszę się że mogłem pomóc, jeśli nie to piszcie ... postaram się coś wykombinować :)
 

moherlol3

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
16
dokladnie jak napisal Pan wyzej, zmiencie w Panel Sterowania > Dzwiek na 48 000 jakosc DVD (16bit)

A CO DO INNYCH JEZELI MACIE PIRATY TO TEGO NIE ODPALICIE, POKI CO NIE MA CRACKA DO POLSKIEJ WERSJI JEZYKOWEJ GRY KTORA ZOSTALA WYDANA OD RAZU W WERSJI 1.1 (z hotfixem) JEZELI CHCECIE GRAC TO POBIERZCIE WERSJE ANGIELSKA / RUSKA I GRAJCIE, TYLKO ZE MASA OSOB NARZEKA NA OPTYMALIZACJE CO USPRAWNIA HOTFIX DO KTOREGO NIE MA JESZCZE CRACKA.

reasumujac, chcesz zagrac ? idz do sklepu i kup oryginalna, polska wersje gry LUB sciagnij obcojezyczna wersje 1.0

polecam opcje numer 1 gdyz jak wiemy 2 to juz piractwo jednak 5 kopii nie wplywa na pozostale setki tysiecy
 

Kazuna

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
22
Zrobiłem reinstalkę i działa teraz. Dzięki za odpowiedzi, zdaje mi się, że jak drugi raz instalowałem grę to coś odinstalowałem bo już było to na komputerze i dopiero za 3 razem ponownie to zainstalowałem Dzięki za odpowiedzi
 

Crossy72

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
8
ale właśnie ja mam orginalke i jakoś mi po reinstalacji mam dalej ten sam problem , może to powód tego że zanim kupiłem orginale to zainstalowałem pirata , odpiszcie co mam robić bo ja niewiem prosze !!!!!, z góry dzieki za odpowiedz :)
 

lysyn

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
4
ale właśnie ja mam orginalke i jakoś mi po reinstalacji mam dalej ten sam problem , może to powód tego że zanim kupiłem orginale to zainstalowałem pirata , odpiszcie co mam robić bo ja niewiem prosze !!!!!, z góry dzieki za odpowiedz :)

Skasuj Save'y stare.
 

Crossy72

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
8
nie mam pojęcia skasowanie save'a nie pomogło może macie jeszcze jakieś pomysły jak tak na napiszcie plis z góry dzieki
 

Crossy72

New Member
Dołączył
16.10.2010
Posty
8
Niewiem jak ale i to mi nie pomogło żal co jeszcze można zrobić jak macie jakiś jeszcze pomysł to piszcie, z góry dzieki za odpowiedz
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5458/Instalacja_gry_nie_uruchamia_sie_-_Wirus_w_pliku_InstStubexe
 

madamiuk

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
3
Przepraszam bardzo ale potrzebuje pomocy jak inni w uruchomieniu gry. Gdy odpalam grę wyświetla mi się komunikat 'prgram arcania przestał działać' Mam Win7 64bit, procesor icore 5 750, 4 gb ramu 1333hz i nvidie gtx 275. Próbowałem już reinstalować, ściągnęłem najnowsze sterowniki do karty graficznej. Próbowałem odpalić jako administrator, "rozwiązywałem niezgodność". Nic nie pomogło. czy ktoś ma pomysł dlaczego mi nie działa albo ma pomysł na rozwiązanie problemu. Tak wogóle mam oryginalną grę i patche taż już mam. Bardzo proszę o pomoc!
 

Michna

New Member
Dołączył
19.10.2010
Posty
1
Proszę o pomoc za każdym razem gdy włączam gothic 4 wyskakuje raport o błędach, że coś jest nie tak z [byk]arcania[/byk].exe. Zainstalowałem ponownie 3 razy i znowu to samo. Z góry dzięki.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jaki system? Jaki komputer? Pirat czy oryginał? W jakim języku gra?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
madamiuk -
Niech zgadnę, masz windowsa 7 64 bit i korzystasz ze sterowników Realteka? Jeśli tak, to miałem to samo.
Odinstaluj je i wtedy spróbuj włączyć grę. Jeśli pójdzie, to znaczy, że w nich siedzi błąd. Wtedy zainstaluj te - http://majorgeeks.com/Realtek_High_Definition_Audio_for_VistaWin_7_64_bit_d5513.html

Feniks, trudno powiedzieć co jest przyczyną, popatrz tu - http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5461/Blad_przy_uruchomieniu_Program_ArcaniA_przestal_dzialac
 

shivaki

New Member
Dołączył
30.9.2010
Posty
12
Jak ja włączam grę, to wyskakuje mi czarny ekranik, który po chwili znika. Pisze na nim: Program za duży do umieszczenia w pamięci.
Co zrobić? Proszę o pomoc
AMD Athlon 64 X2 Dual, 2.51 GHz, 3GB RAM, Windows XP
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Hmm... zwiększ pamięć wirtualną - http://www.tipy.pl/artykul_3358,jak-zwiekszyc-pamiec-wirtualna.html
I podaj nam jeszcze, jaką masz kartę graficzną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom