Problem Z Teksturami

Status
Zamknięty.

Piłaś

New Member
Dołączył
27.6.2005
Posty
3
Witam
Mam problem z teksturami otuż mi tekstury w grze siępojawiająi znikają, mają dziwne zajawki i nie wiem co się dzieje. Myślałem najpierw że to może przez sprzęt ale sprzęt mam dostosowany do wymagań zalecanych. Teraz myśle że to może przez system ponieważmam Widowsa 2000 (grałem na tym kompie w Gothica II ale pod sytemem Win 98 i wszystko było OK.) . Możecie mi jakoś pomuc? Co się dzieje i jak mam to naprwawić, może jakiś patch?
dry.gif
dry.gif
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
moze sprobuj w opcjach zmniejszyc sobie wydajnosc i moze ci pojdzie bo nieraz wymagania klamia ja tez tak mialem zmniejszylem i jest git jest moze gorsza jakosc ale to jest malo widoczne
pozdro
biggrin.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
być może jest to usterka twojej karty graficznej - ja mam Geforce FX 5200 i u mnie jak grałem w nk była woda czarna i też jakby tekstury znikały. Co pomogło? Pomogło obniżenie ustawień jakości grafiki w tej grze. Jak polecał Xardas33.
Pozdro
biggrin.gif
 

Cor Angar X =*

New Member
Dołączył
27.6.2005
Posty
6
Mój kolega odpalił G2 NK na kompie 800 MHz GeForce 2 i 128 Ram także wiecie !!!
biggrin.gif
Ja myślę że to wina Windowsa na pewno.
wink.gif
 

Piłaś

New Member
Dołączył
27.6.2005
Posty
3
No właśnie też tak myśle że to wina Windowsa. Ja ustawienia zmieniałem i nic mi nie dało
sad.gif
Więc może jakiegoś patcha?Wiecie coś o tym??
 

Wiedźmin Dragover

New Member
Dołączył
28.6.2005
Posty
24
A może masz 2000 albo inny?
Bo ja mam Windows XP i nie miałem z tym problemów.
Więc pewnie:
1).Masz złą krtę graf.
2).Złego Windowsa
3).Zmień wydajność

A spróbój jeszcze DOKŁADNIEJ przeczytać minimalne wym sys. OK?
Pozrdo.
biggrin.gif
 

Piłaś

New Member
Dołączył
27.6.2005
Posty
3
Mówiłem na samym początku że mam Win 2000. Na Xp to ja spoko przeszedłem 2. Sprzęt jest dobry i kfalifikuje się do wymagań zalecanych. Karta graficzna też jest wystarczająca. Może z ServicPackiem pujdzie?
 

BUBU

New Member
Dołączył
3.7.2005
Posty
7
QUOTE (Piłaś @ 28-06-2005, 17:40) Mówiłem na samym początku że mam Win 2000. Na Xp to ja spoko przeszedłem 2. Sprzęt jest dobry i kfalifikuje się do wymagań zalecanych. Karta graficzna też jest wystarczająca. Może z ServicPackiem pujdzie?
aha......POLOWA GIER NIE CHODZI POD 2000....
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Boże !!!! Zaczynasz grać w gothica menu główne Obcje zmieniejsz wydajność na najmniejszą, potem z 32 na 16 zmniejsz bitów 800 na 600 rozdzielczość !! czy to takie trudne???? Jak to nie nie zmieni stanu rzeczy to proponuje wgrać sterowniki do gkarty graficznej jeszcze raz a jeżeli to też nie zmieni stanu rzeczy proponuje wgrać windowsa xp. Myśle że to nie jest trudne zrobić format c
smile.gif
. Życze powodzenia
Pozdro:Rod_
 

<=Lord Energy=>

New Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
20
to nie jest problem rozdzielczosci mialem to samo w NfSU 2 wystarczy zmniejszyc
jakosc tekstur zasieg i widzenia

jak zmniejszysz rozdzielczosc to bedzie ci sie mniej ciac gra

pozdr all
cool.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom