Problem Z Teksturą

Status
Zamknięty.

Grafi_

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Witam
Mam problem prawdopodobnie coś związane z teksturami.

Screeny:

Screen_01
Screen_02
Screen_03
Screen_04
Screen_05

Czasami dzieje się tak zaraz po załadowaniu sejwu a czasami np. po godzinie grania. Muszę wówczas zapisać stan gry i uruchomić Gothica jeszcze raz.. a najlepiej uruchomić ponownie PC.

Dane techniczne:
Karta graficzna - GF GTX280 1024Mb
Procesor - Core 2 Duo 775
Płyta główna Asus P5Q-E
Pamięć - DDRam2 Kingston 2048Mb

Zainstalowałem Patch_v1.6_Ful i najnowsze kodeki do karty graficznej 177.41_geforce_winxp_32bit_international_whql.exe

Próbowałem również zmniejszać i kombinować w obcjach wszystko na nic:/
Może mi ktoś poradzić co mam robić i czego to może być przyczyna??
 

Rusel

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
15
Ale masz fajnego kompa. Zazdroszczę ci. A co do tematu to reinstal gry a jak to nie pomoże to spróbuj zainstalować inne sterowniki. A i jakiego masz Windowsa: XP 32 bit, XP 64 bit czy Viste? Spróbuj grać bez łatek i zobacz czy błąd dalej występuje jeśli nie występuje to wgraj kolejną i sprawdź czy działa i tak po kolei aż do ostatniej łatki. Spróbuj pobrać łatki z innych źródeł niż je pobrałeś wcześniej. Jeśli po wgraniu któreś łatki zacznie występować błąd to już wiesz skąd masz problemy. A w opcjach mniej wszystko na maxa bo przy takim kompie nie warto zmniejszać. Poszukaj tęż poradnik do edycji pliku ini i zrób tak jak tam piszę może to coś pomorze.
 

antykiller

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
10
Właśnie nie mieszałeś nic w plikach ini? Tam jedna literówka i gra ci może nie odpalić.
 

grusethos

New Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
3
A mi się wydaje, że są to tzw "artefakty", czyli karta graficzna Ci się przegrzewa.
Spróbuj przeczyścić wentylatorki(odkurzaczem) i sprawdzić czy wiatraczki dobrze chodzą.
Może pomóć
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Skoro co się przegrzewa podaj nazwe zasilacza,może masz zasłaby nowe karty graficzne dużo prądu ciągną
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
Gdyby mu się karta przegrzewała to takich "efektów" nie miałby tylko w G3. Druga sprawa, co do przegrzewania ma zasilacz to nie mam pojęcia. Gdyby zasilacz był za słaby to a) komp by nie ruszył, B) ruszyłby, a później byłby crash. Może coś z boxowym chłodzeniem na karcie grafiki. Chodź skłaniałbym się po prostu do G3.
 

Grafi_

New Member
Dołączył
26.8.2008
Posty
7
Podobny problem pojawia się przy grze Settlers IV nie chce mi się robić screenw ale wydaje mi się że jest to wspólny problem.

Zestaw złożyłem 2 tyg temu i jak narazie grałem jedynie w te dwie gry

Zasilacz: Corsair 550W CMPSU-550VXEU BOX
 

hydro

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
26
To jeszcze inaczej pytanie zadam, masz jakieś inne gry na dysku oprócz G3 i Settlersów ? Jak możesz to podaj coś więcej jeśli chodzi o podzespoły. Najlepiej jednak zrobisz jak napiszesz posta na forum dobrychprogramów (http://forum.dobreprogramy.pl/).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom