Problem z siłą:/

Status
Zamknięty.

Pawlak

Member
Dołączył
4.8.2004
Posty
34
mam 38 sily i szukam jakiegos trenera w okolicach khorinis ( albo w miescie ) ktory by szkolil mnie 1 punkt sily za 1 PN

Harad i Mortis uczą za 2 (jestem straznikiem) i nie wiem czy mam sie u nich uczyc
sad.gif


Z gory dzieki za pomoc
 

Krzychu13

Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
31
Człowieku tych tematów było juz pełbno uzyj opciji szukaj. W Nk jest utrudnione dodawanie siły od 30 1 punkt siły to 2 pn potem bedziesa mial 1siły 3pn i na końcu od 100 w góre masz 1 punkt siły 4 punkty nauki dzieki temu gra jest trudniejsza!!
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Ludzie
:arrow: 10-30 siły - 5 PN za 5 siły
:arrow: 30-70 - 10 PN za 5 siły
:arrow: 70-120 - 15 PN za 5 siły
:arrow: powyżej 120 siły dajemy 20 PN za 5 siły
biggrin.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Ja mam łatwy sposób.Naucz się warzenia mikstury siły (10 PN) znajdź szczaw królewski (jest on w jaskini czarnego trolla) i smoczy korzeń (znaleść go można na pniu ściętego drzewa jest on koło chaty Erola,koło tej chaty stoją Buster i Najemnik).Musisz mieć menzurkę i teraz wystarczy stworzyć napój siły.
smile.gif
Dodaje on 3 pkt. do siły.
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
ja do 4 rozdzialu mialem chyba 10 szczawiow krolewskich. i widzialem jeszcze kilka u kupcow. A wy ile mieliscie i jak je zdobyliscie?
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
ja do 4 rozdzialu mialem chyba 10 szczawiow krolewskich. i widzialem jeszcze kilka u kupcow. A wy ile mieliscie i jak je zdobyliscie?

Szczaw królewski znajduje się: za Czarnym Trollem; w lewej części jaskini na wschód od Czarnego Trolla w zamkniętej dolince; dwie sztuki są przy Kamiennym Kręgu, niedaleko "bimbrowni" Vina; przy kamiennym kręgu za farmą Lobarta; na cmentarzu na północ od farmy Sekoba; przy farmie Onara w lewej części krypty; między wschodnią bramą miasta a tawerną, przy pniu na prawo od drogi; za latarnią morską niedaleko śladów krwi, nad jaskinią; na górce za Niklasem, droga w pobliżu latarni morskiej; za Trollem w dolinie przy farmie Onara; przy Diego w Górniczej Dolinie (po wejściu na skały).
 
A

Anonymous

Guest
Nie wiemczy z miksturka sily ale ja gram magiem i mam 201 many i za 5 PN place 25 PN wiec z sila chyba jest tak samo. Takie cos jest bodajze od 180sily/zrecznosci/many
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom