Problem Z Rufusem (okara)

Status
Zamknięty.

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
zaczalem z nim zabijac pelzacze, szybko zginal wiec wczytalem zabilem sam pelzacze i oczyscilem jaskinie, ide do niego wchodzimy do jaskini w polowie kaze mi oczyscic reszte jaskini i zaczyna kopac nie chcac wiecej gadac ;/ nie moge zakonczyc questa :(
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
A napewno zabiles te pelzacze na "gorze" kopalni? Bodajze tam sa 3 ;) Powinienes je widziec jak wchodzisz do kopalni. Jesli je zabiles to pewnie jakis Bug. Proponuje wczytac seva przed zabijaniem pelzaczy.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
nom zabiłem wszystkie... tyle że potem przez pol godziny zbieralem rude (a mnóstwo tego tam) i dopiero potem polecialem po gościa, juz mi sie nie chcialo wczytywac save'a a potem bylo juz za pozno bo po przepisalem :/ chybab bug
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
hehe skad to znam... mam to samo po zabiciu Rufus nic nie mowi i nie chce isc do Okary. ale dla swietego spokoju zrobilem nastepujaca rzecz: zaatakowalem go i pozwolilem sie gonic az do wejscia do Okary. tak dla swietego spokoju :p wazne ze "JEST" w Okarze.....

pozdrawiam
 

Ephant

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
29
i zadziałało? :] w sensie quest uznany? ja się wczesniej wkurzylem i go zakatrupiłem wtedy mi tylko quest bogata kopalnia zostal nieskonczony bo ludzie dla okary mozna zakonczyc jak on umrze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom