Problem Z Rewolucją W Monterze

Status
Zamknięty.

artur7

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
7
Witam
Mam problem z rewolucją w Monterze. Otóż mam 90 pkt. reputacji w monterze, idę do Vareka, wracam do Sanforda, a ten mówi, że poinformuje wszystkich o rewolucji. Zaczekałem kilka dni i nic. Więc zabiłem (pobiłem i dobiłem) orka sprzed bramy do zamku (w Internecie czytałem że wystarczy zabić dowolnego) i się zaczęło. Tylko ja i Sanford walczyliśmy ze wszystkimi, ale i tak większość napadała na mnie. Wyszedłem przed główną bramę i wywabiałem orków i najemników, tyle że około godziny. Ciągle są nowi. Varek dawno poległ (tak jak Marik, Trano i inni, którzy atakowali). Wszedłem inną bramą, a tam też cała armia, po której wybiciu pojawia się następna. Przed bramą nie widać już ziemi, tyle leży broni. Co zrobić? może źle zacząłem? Pomóżcie.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
W rewolucji udział brać może także paladyn Wenzel.

Cała rewolucja polega na tym, że tłuczesz wszystkich orków do momentu, kiedy nie zaczną się wycofywać. Zabij obojętnie którego i walcz. Jak zabijesz ze 3/4 orków w mieście to uciekną.

CYTAT
może źle zacząłem?


Tego nie da się źle zacząć - jak już pisałem, zabijasz dowolnego orka a później każdego innego.

@Down:
pomyłka.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
wenzel pomaga nam w wyzwoleniu cape dun arvenie. wczytaj poprzedni save i zacznij od vareka.
 

jacksonheyes

Member
Dołączył
27.4.2009
Posty
47
To nie jest dziwne, bo w Monterze jest dużo orków i najemników. Najlepiej wybijaj wszystkich po kolei zaczynając od kuszników i łuczników kończąc na orkach. Wydaje mi się, że nie ma sensu wczytywać poprzedniego zapisu, bo wszystko jest w porządku.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
no to zabijaj aż już nikt nie przyjdzie. ja ci polecam wybić farmy następnie najemników i dopóki nie pójdziesz do zamku to orkowie z tam tond nie wyjdą najpierw więc zabij najemników z tych dwóch poziomów przed zamkiem i bierz się za zamek tylko uważaj bo wbrew pozorom orków jest tam baaardzo dużo. tylko jak pójdziesz do zamku to od razu bierz się za wodza bo może ci uciec. W ten sposób żadne armie ci nie będą przychodzić. napisz później czy ci się udało. jeżeli nie będziesz dawał sobie rady to idź dalej z solucją i odbij jak będziesz lepszy. oraz kup sobie pancerz buntownika średni bo już prawdopodobnie możesz go kupić.
 

artur7

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
7
Wybijałem ich już ponad godzinę, przed bramę główną wyszedł nawet Varek. Udało mi się przedostać do zamku, to tam jest pusto, tylko ciągle pojawiają się nowi na ulicach miasta. Gdy stoję na dziedzińcu zamku, to po chwili przychodzą ci z ulic. Czy oni się wreszcie skończą?
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
wal ile wlezie nawet 2 godziny.
Mam dobry pomysł. chodź po monterze i wylicz wszystkich najemników i orków a jak będziesz odbijał to licz ilu zabiłeś. jeśli dojdziesz do liczby ilu ich naliczyłeś wcześniej i będą dalej przychodzić to bug. Jeśli okaże się bugiem to graj od początku to jest jeszcze początek
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Nie wydaje mi sie żeby chciało mu się liczyć ich wszystkich :p Zwłaszcza w czasie walk o Monterę...
 

filipfree1

New Member
Dołączył
21.8.2009
Posty
20
to bug wczytaj save z przed rozmowy z sanfordem powinno być ok.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom