Problem Z Reputacją

Status
Zamknięty.

Marqo

New Member
Dołączył
2.5.2007
Posty
6
Witam. Mam taki problem z reputacją w Monterze. Mam 71 reputacji i nikt nie chce mi dać zadania! Patrzyłem do solucji i zobaczyłem że jest jeszcze zadanie ze zmianą niewolników i kufrem Ashtona, ale Bradley ani Kelvin nie chcą ze mną gadać. Zabrałem rzeczy z kufra i nie moge o tym gadać z Marikiem. Chcę mieć 75 reputacji żeby rozpocząć rewolucję. Proszę pomóżcie!
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
To miało być tak że Bradley daje ci zlecenie wymiany niewolników, wtedy ty idziesz do niewolników którzy pracują w monterze i wysyłasz ich na farmę Denisa, jeden z niewolników ma Ognisty Puchar. Rozmawiasz z Denisem on ci coś mówi nie pamiętam i wtedy idziesz do dwóch niewolników Kelvin i Leona (chyba). Leona wysyłasz do Montery bo nie ma ci nic do zaproponowania a Kelvin zaproponuje ci że powie ci gdzie jest skarb czyli skrzynia Achtona. Wtedy idziesz do Denisa mówisz że Kelvin zostaje na farmię, wracasz do Kelvina on ci mówi o skrzyni Achtona a ty go i tak wysyłasz do Montery. Znajdujesz skrzynie z listem i dopiero teraz możesz dać ją Marikowi.

Jak Bradley nie chce z tobą rozmawiać to znaczy że mu podpadłeś w jakiś sposób, wgraj save najlepiej i zrób wszystko tym razem dobrze.

Trochę nie dokładnie napisałem ale się spieszę.

Myślę że pomogłem. :D

Jeszcze jedno tak przy okazji nie wyzwalaj Montery bo gdy wyzwolisz za dużo miast, przywódzcy orków będą najpierw coś mówić a potem cię atakować i nie będziesz mógł wykonać misji z nimi związanymi. Jak już bardzo chcesz to Montere wyzwol ale ani jednego miasta więcej potem będziesz żałował. Jak się wyzwoli powyżej dwóch miast przywódzcy orków zaczynają cię atakować. Miasta wyzwala się na końcu jak już we wszystkich byłeś.

Pozdrawiam ;)
 

Marqo

New Member
Dołączył
2.5.2007
Posty
6
Niestety nie miałem save'a ale dzięki za pomoc :rolleyes:. Poradziłem sobie w ten sposób że dałem GodMode i wyrzezałem ich ogniem. W miarach rekompensaty za cheaterstwo nie zbierałem łupów :lol: .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom