Problem Z Rejestracją Gry

Status
Zamknięty.

dydex

New Member
Dołączył
8.11.2010
Posty
6
ja mam za...isty problem z uruchomieniem gry a właściwie z jej rejestracją online i offline. podczas tej czynności uzyskuje informacje o zbyt dużej liczbie aktywacji gry. program prosi o jakiś unlock code.
nadmieniam że doprowadziły do tego problemy z uruchomieniem gry, która wyłączała się na ekranie manu a następnie podczas wgrania planszy II znikały kolory i sylwetki bohaterów. uważałem że gdzieś są błędy w instalacji lub wina leży po stronie komputera . Uważałem że reinstalacja pomoże. Koledzy poradźcie coś
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Podaj:
-konfiguracja komputera
-screen błędów
-oryginał?
-instalacja z płytki?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5462/Release_Date_Check_Failed - próbowałeś tego?
 

dydex

New Member
Dołączył
8.11.2010
Posty
6
athlon II x2 3 Ghz, ram 4 gb, radeon hd 4850, windows 7 x64
oryginał oczywiście, instalacja z płyty
oczywiście szlag mnie trafia
nie wiem skąd wziąć screen błedów bo gra nie chce sie zarejestrować przez serwer
oczywiście próbowałem wszystkiego na stronie rejestracji offline równieź, aha podczas instalacji i potem nie było ingerencji w podzespoły PC 130 PLN i d...pa
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
screen.....najzwyczajniejszy zrzut ekranu z oknem błędu
 

dydex

New Member
Dołączył
8.11.2010
Posty
6
jestem laikiem ale podczas standardowej rejestracji gry aplikacja pokazuje taki komunikat: Activation process has been terminated Too many activations on different PCs or too many reactivations on the same PC have been performed with the entered SERIAL. No further activations are allowed. Nastepnie prosi o aktywacje ręczną i wyświetla sie to: An online activation can not be performed. Please contact your software vendor to manually retrieve your unlock code.

Please make sure, that you have prepared the following information:

-Registration Code (Serial number)

-Unlock request code which is displayed below.

Please visit our support homepage for possible solutions: https://support.securom.com/ArcaniAUnlock/?c=1000
skąd mam wziąć ten unlock code,
Przepraszam za formę. Podanie oryginału klucza nie pomaga
Wejscie na stronę ręcznej rejestracji nic nie daje ponieważ pokazuje sie ten oto napis: Przekroczono dozwolona liczbe aktualizacji na tym samym komputerze.
Aby odzyskac autoryzacje, odwolaj aktualna autoryzacje. Jak to zrobić

EDIT:

jakieś pomysły bo nastała cisza

Nie pisz posta pod postem, poza tym poczekaj cierpliwie. 20 minut to pozornie nie wiele na odpowiedź...
 

cable77

New Member
Dołączył
14.11.2010
Posty
1
witam tez mam problem z rejestracja ponowna a dla tego ze gotik chodził tylko pojawił mi się bład exe iodinstalowałem gotika chcąc go ponownie zainstalować instalacja przebiega dobrze a przy ponownej aktywacji w koncu pojawia mi sie komunikat ze przekroczylem limit aktywacji na tym komputerze niewiem oco chodzi ,prosze o pomoc
 

wygnany

New Member
Dołączył
20.11.2007
Posty
1
Mam ten sam problem co kolega powyżej.

Instalacja z oryginalnej płyty i przy pierwszym uruchomieniu i próbie aktywacji pojawia sie informacja o istnieniu innej kopii tej gry z takim samym serialem.

Próbowałem aktywować ręcznie

- pojawia się komunikat -

Przekroczono dozwolona liczbę autoryzacji na rożnych komputerach. Aby odzyskać autoryzacje, odwołaj aktualna autoryzacje.

Wcześniej gra była instalowana na 2 innych komputerach ale odinstalowana i narzędzie Revoke2 które służy do usuwania wcześniejszych autoryzacji nic nie znajduje na tych komputerach. Jestem w kropce ;/
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5297/Rejestracja
 

mateuszek90

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
1
siemka forumowicze :)
chciałbym się dowiedzieć jak dostać kod aktywujący grę gothic 4
 

mrmarcinx

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
2
Ja też dołanczam się do teamatu bo mam ten sam problem pisze mi : Przekroczono dozwolona liczbe aktualizacji na tym samym komputerze.
Aby odzyskac autoryzacje, odwolaj aktualna autoryzacje.
Pomocy proszę
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3063/5297/Rejestracja
 

mrmarcinx

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
2
dzięki już wysłałem zgłoszenie o problemie teraz czekam na odpowiedz
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wybacz, że osobiście ci nie pomogłem, ale nie bardzo kojarzę jak rozwiązać problem z kluczem rejestracyjnym, więc odsyłam do suportu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom