Problem Z Questem

Status
Zamknięty.

Płaszczu

New Member
Dołączył
5.11.2010
Posty
4
Witam

Mam taki problem jestem na zadaniu "Cmentarzysko orków " oczyściłem wszystkie pomieszczenia pogadałem z Baalem Luktorem poszedłem do środkowego wejścia tam gdzie jest ta dźwignia z kratami otworzyłem zabrałem drugą część zwoju dałem mu po czym powiedział mi ze dalej nie możemy iść stoi przed tym wejściem gdzie był zwój i nie wiem co zrobić w solucji pisze żeby stanąć obok 4 kolumn tych co są obok siebie, stoję i nic się nie dzieje :(

Mam nadzieje że trochę zrozumiale opisałem problem :)

Pozdrawiam
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
z tego co widzę nie wziołeś 1 części zwoju..
Znajduje się on nad pomieszczeniem z własnie tymi kratami jak staniesz przy kolumnie to dostrzeżesz dziuro
nic prostrzego zawróc tam gdzie był Bal i wybierz drugą drogę jest ona na lewo od tej co właśnie wyjdziesz lub pierwsza na prawo od korytarza który prowadzi od 4 kolumn
jak znajdziesz zwój zagadaj z balem i daj mu go
Gdy już złączy zwój będziesz mógł iść dalej.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ta misja jest troszkę zbugowana. jeśli masz te dwa zwoje to na pewno dałeś je baalowi. idź do tej dużej komnaty gdzie są te kolumny i pokręc się tam. w pewnym momencie ten typek powinien do Ciebie zagadac.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Zabrałeś tą pierwszą część?
Jak co to wczytaj save'a przed wejściem do tego cmentarzyska a następnie wejdz od prawego do lewego ( w prawym połowa pergaminu jest w w jednej z nisz a w lewym przy kościotrupie).Następnie idziesz z Lukorem do tej największej jaskini wybijasz WSZYSTKICH orków idziesz na środek tejże jaskini, on do ciebie zagada i uda się do miejsca teleportacji, potem da ci ten zwój itd...
 

Płaszczu

New Member
Dołączył
5.11.2010
Posty
4
No właśnie dałem mu te dwie części i on stoi w tej prawej komnacie zaraz pokombinuje jakoś pokręcę się po tej lewej może podbiegnie tam i zagada do mnie ;) wkurze się jak nie będę mógł ten misji wykonać :grrr: Dzięki za rady jak nie podbiegnie to napisze jeszcze :D

Pozdrawiam
 

Płaszczu

New Member
Dołączył
5.11.2010
Posty
4
Dałem mu już te dwa zwoje dolną i górną część zabrał je sobie poszedłem do prawej komnaty z nim i powiedział mi że dalej nie możemy iść i tam stoi cały czas :]
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Pochodź z nim tam gdzie go uratowałeś,przybliż się z nim do ściany ewentualnie wróć kawałek i przyjdź jeszcze raz.
Właśnie sobie przypomniałem że też miałem tego buga ale pochodziłem w tą i we wte i się naprawiło ;p
Jak zagada i zacznie gadać "Tak to ciekawe" czy coś w tym stylu możesz ruszyć się dalej..
Jeżeli to nic nie da to spróbuj z konsolą "b" marvin "b" dałem domyślnie namierz jego tak żeby było widać jego nazwę,
F2 "edit focus" potem "flags 2 zmień na flags 0" pobij go potem jak już pogada zrób ten sam krok tyle że zmień "flags 0 na flags 2"
Powinno pomóc jeżeli nie to wyślij mi save na pm to pokombinuje z nim ;]
 

Płaszczu

New Member
Dołączył
5.11.2010
Posty
4
Już wiem o co mu chodzi stoi tam cały czas bo czeka na drugą cześć zwoju którą ja mu dałem już wcześniej i teraz nie wiem co zrobić chodze po tych komnatach i nic sie nie dzieje :grrr:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom