Problem Z Questem

Status
Zamknięty.

CMDR Blue R

New Member
Dołączył
3.5.2007
Posty
2
Rozpraw się ze złodziejami zboża”
Jeśli miniesz znaną ci już farmę i udasz się dalej drogą, po prawej stronie natrafisz na kolejne gospodarstwo. Porozmawiaj tam z Elberem, który opowie ci o złodziejach zboża oraz poinformuje o ożywieńcach, którzy opanowali pobliską twierdzę. Póki co, zainteresuj się tylko tą pierwszą informacją. Udaj się na południe do farmy. Po prawej stronie przy skałach, ukrywają się złodzieje. Pokonaj wszystkich rzezimieszków oraz pozbieraj zboże porozrzucane naokoło. Wróć do Elbera po nagrodę.


To opis Questu z solucji... Mam już 74 reputacji w Monterze (brakuje 1) i... zaciąłem się..

Zebrałem 10 worków zboża z farmy (podejrzewam, ze ostatnie 5 mają złodzieje). Ale za chiny nie mogę ich znaleźc! Udałem się na południe. Niedaleko jest mur... No i przeczesałem centymetr po centymetrze ziemię między drogą a murami aż do bramy... Co zrobiłem nie tak? Lub czy istnieje inny sposób na dostanie tego punktu.. Oto to, co jeszcze mogę zrobić w spisie zadań dla Montery
-Wydać kwatermistrza najemnikom (wolę tego uniknąć)
-Powiedzieć, że Rufus jest buntownikiem (pominę, ze już uciekł do Okary)
-zabić krowy (za to raczej mnie nie polubią)
-Pomóc druidowi (to raczej nie da mi reputacji)
No i jeszcze na wykopaliskach został jeden niewolnik z którym mogę pogadać... Ale już załatwiłem questa z niewolnikami (tylko o jednego za mało odesłałem) odsyłanymi na farmę...

Co mam zrobić? W ostateczności, czy jest kod/sposób, aby dopisać ten punkt reputacji/5 worków ziarna? Wolałbym tego uniknać, ale chcę przejść dalej... A brakuje mi tego jednego punktu, aby wpuścili mnie na zamek :(

POMOCY!!!
 

flaku

New Member
Dołączył
30.4.2007
Posty
6
Jesli chodzi o kryjowke zlodziei zboza tez mialem problem z jej znalezieniem, ale wydalo sie to prostsze niz myslalem, zrob tak jak ja : stan tylem do mlyna (czyli stan na drodze ale tak zebys mial mlyn za soba :D) na farmie elbera i po prostu idz caly czas prosto przy wzniesieniu (gorze) ktora powinienes miec po swojej prawej stronie, az trafisz prosto na zlodziei ( po drodze bedziesz musial sie uporac z paroma zebaczami o ile sie nie myle ), zlodzieje maja nawet nie tylko 5 potrzebnych ci workow zboza ale takze jeden bonusowy :D.

Jesli zas chodzi o krowy ja je zabielm mieczem po prostu do nich podchodzac i je zabijajac po kolei, nikt mi nawet uwagi nie zwrocil B) a jesli obawiasz sie reakcji najemnikow to stan w jak najwiekszej odleglosci od framy i sciagaj je z luku, a nikt nie powinien cie zauwazyc. (To jest oczywiscie podpowiedz jak zrobic to zadanie, a jesli chodzi ci o reputacje w monterze ta nie spadnie miec mozesz je smialo powyrzynac :D )

Kod pewnie istnieje, ale raczej nie polecam gry na kodach bo jak uzyjesz cheat'u raz zaczniej caly czas cheat'owac, a to zabiera przyjemnosc z gry.

Pozdrawiam
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
jeżeli pójdziesz w kierunku Gothy scieżką odbij w lewo przed wejściem ścieżki między dwoma górami i idz z jej boku dojdziesz do złodzieji zboża, gdzieś tam jest jeszcze jaskinia. :D B) :) ;)

Jeśli chodzi o zboże znajdziesz tam 6 worków zboża. :D

I jeszcze jedno korzystaj z opcji "szukaj" jak czegoś nie wiesz. Dużo tematów było już omawianych a ten twój też był już omawiany, więc następnym razem poszukaj a potem zakładaj temat. :D ;) :)

Pozdrawiam ;)
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Jesli masz 74 repa to przejdz sie po takich postaciach jak; Bradley, Marik, Stanford i zrob arene oraz inne zadania od tych postaci bo trzeba, tez do nich pojsc po zrobieniu kazdego zadania. Ja tez taki przypadek mialem i mi brakolwalo paru rep bo chyba mialem 65 rep. Sproboj to jest ostatni pomysl co mi do glowy przychodzi a jak co to zrob wszystkie postacie pokoleji lub zkorzystaj z poradnika (w ostatecznosci ) nra
 

CMDR Blue R

New Member
Dołączył
3.5.2007
Posty
2
Dzięki wszystkim za pomoc...

flaku masz rację z tym o kodach :D Ale nie uśmiechało mi się zaczynanie od nowa :D A od 6 godzin starałem się ich znaleźć (nawet do Gothy dolazłem :D _

Ciesze się, że po prostu w złym miejscu szukałem. (czyżby na górze mapy było południe?). Postaram się ich dorwać :D

Jeszcze raz wielkie dzięki!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom