Problem Z Pszeszukiwaniem Ciał Zwierząt I Rozmową

Status
Zamknięty.

Bernis

New Member
Dołączył
15.11.2008
Posty
14
Mam problem taki jak jest w temacie zabijam np.ścierwojada albo Wilka i nie moge ich przeszukać co robić
Mam też tak że jak wezme koniec a nie wezme dialogu to jest np."Nie zawracaj mi głowy" albo jak chce na arenie zawalczyć jeszcze raz to mi to cały czas to samo powtarza i nie odpowiada a na dodatek misji nie zalicza. CO robić?!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na arenie można walczy ć tylko raz. Chyba, że przegrasz to wtedy idziesz do prezesa areny i się nawalacie znowu. Co do ciał. To albo nic w nich nie ma, albo bug. Ja mam tak, że czasem nei mogę podnbieść przedmiotów i rzeczy z ciał. Ale to tylko niekiedy. A ty ciągle to masz?
 

Bernis

New Member
Dołączył
15.11.2008
Posty
14
chodzi o to że jak przegrałęm to ide do prezesa areny w Geldern jak przegrałem z Wojownikiem to mam "Moge sprubować jeszcze raz" i tak w kółko a on nie odpowiada a co do ciał to ludzi normalnie przeszukuje a zwierząt nie moge. ;/
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Lord_Wród V @ 06-12-2008, 14:26) index.php?act=findpost&pid=205105
chodzi o to że jak przegrałęm to ide do prezesa areny w Geldern jak przegrałem z Wojownikiem to mam "Moge sprubować jeszcze raz" i tak w kółko a on nie odpowiada a co do ciał to ludzi normalnie przeszukuje a zwierząt nie moge. ;/



Jak mu powiesz mogę sprobowac jeszcze raz to idz na arenę, powiem sie zjawić wojownik.
 

Zielarz

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
28
ehh, ja też nie moge przeszukiwać ciał potworów :/

Właśnie zaczołem grać, konstantin czy jakos tak (ten co sie podaje za alchemika) kazał mi ogniste pokrzywy chyba przynieść (one bodajże byly w scierwojadach) Dobra, ścierwojady zabiłem ale nic z nich nie wyciągnołem :/// z wilkami to samo, wogole nie ma napisu np. wilk jak zabije (oczywiście gdy mam schowaną broń)

Może mi ktoś pomóc ? ;(
 

Zielarz

New Member
Dołączył
13.11.2008
Posty
28
zrobiłem to już przed instalacja gothica xd

Ale na szczęście problem sam sie rozwiązał, bowiem dotyczył na szczęście tylko paru scierwojadow i wilkow :p

innymi słowy, już wszystko ok tylko pewnie czasem znow sie to zdarzy xD


A no i niestety nie moge podnosić kamiennych łodyg czy jak to tam... może kamienne ziele, nie wiem i niestety tak samo mam z beczkami ryb:/ a napewno będą potrzebne do jakiegoś questa...
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Ale niektóre rzeczy pozostały z trójki, wiec jest szansa, że nie będą potrzebne np: Można w geldern znalezć Hełm Pierwszego paladyna"
Albo korone Adanosa
A to, że nie mozesz podnosić to wina gry. Najlepiej poczekaj na "mega" łatkę i dopiero wtedy graj
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Zapowiedzieli, że w przeciagu kilku dni, ale znając ich to może tydzień potrwać. Zawsze możecie zadać to pytanie EDL w dziali angielski :))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom