Problem Z Przejsciem Do Gorniczej Doliny

Status
Zamknięty.

patryk327

New Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
10
mam problem z przejsciem 2 rozdzialu ten mag saturas nie chce mi wydac tego klucza do przejscia co zrobic?i jak przejsc do gorniczej doliny?
 

JaCo6

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
23
klucz na przełęcz dostajemy od Lorda Hagena . Aby się do niego dostać trzeba najpierw dostać się do którejś z Gildii . :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Gdy jesteś jakiejśc gildi najemnik/mag/paladyn to gdy bedziesz u hagena powiedz mu o smokach itp, i on cie wysle po dowody do górniczej doliny,dowodem bedzie list od kapitana garonda który znajduje sie w zamku w góniczej dolinie.Aha i klucz dostaniesz oczywiscie od hagena.
 

patryk327

New Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
10
pomylilo mi sie nie klucz tylko pierscien ktory otwiera portal??i jak dojsc do gorniczej doliny bo zawsze mnie zabijaja orki ?
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Do otworzenia portalu będą ci potrzebne fragmenty ornamentów, które zdobywasz po aktywowaniu przycisków w Kamiennych kręgach.
Do Górniczej Doliny przejdziesz przez opuszczoną kopalnie. Po prostu nie idziesz na wprost orków tylko zobaczysz wejście do jaskini. Na pewno znajdziesz ;)
 

patryk327

New Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
10
tak przechodze przez jaskinie wczytuje sie i gdy ide prosto tam sa orki jak mam je ominac?
 

kubalw

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
28
Ehhh nie idz w ta strone bo ona prowadzi do placu wymian a tam nie musisz isc . Jak wyjdziesz z tej kopalni to idz w lewo i potem jak bedzie rzeczka to wskocz do niej i plyn w lewo potem bignij do zamu .
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Omg obok miejsca wymian sa chyba tylko 4 orki.To taki problem zabic 4 orki ? ja normlanie bez przeszkód przeszłem przez nie.Wystarczy ze masz dobry łuk lub kusze i dobre statystyki.Wtedy tylko z dystansu w nie strelasz i zanim dojdą do ciebie to już gryzą ziemie...Warto miec takze duzy poziom bo wtedy masz duzo punktów trafien ( zycia )
 

kubalw

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
28
No racja ale trzeba miec dobre statystyki w zrecznosci i w luku . Ja to zawsze jak bylem magiem to mialem 63 zrecznosci 20% w luku ale mimo to kozaczylem heh do tego jeszcze 35% w jednoreczne miecz mistrzowski i git .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom