Problem Z Prostymi Zadaniami. Prosze O Pomoc.

Status
Zamknięty.

dang3r

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
3
Witam. Mam taki problem z 2 zadaniami na poczatku gry.
1. Zabij orków na farmie.
2. Zabij patrol miedzy reddock a ardea (nie wiem czy tak sie psize mniejsza z tym).
Problem w tym ze gdy ich zabijam to traca oni tylko przytomnosc po czym wstaja... a zadanie nadal do zaliczenia.

Mam tez problem z zadaniem u chris'a dotyczace miesa plochliwego jelenia. Zabijam podchodze do niego i nic nie ma oprocz: Pohandluj i koniec.

I jeszcze jedno - jak i gdzie naprawiac zuzyte itemy? Mam tarcze ktora jest zuzyta (niby dodaje statystyk) i chcialbym ja naprawic.

Czy moglby mi ktos pomoc? Z gory thx...
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehhh wiesz jest taka przydatna opcja SZUKAJ,ehh ile sie razy mozna powtarzac.........
1.Musisz dobić tych orków a ty ich tylko ogłuszasz,jak już powalisz orka nakieruj na niego postacią zeby pasek bylo widac przytrzym ppm i daj lpm to go dobijesz.
2.Zużytych nie idzie naprawić.
 

dang3r

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
3
Jestes jasnowidzem i wiesz ze tej opcji nie uzylem? Nie traktuj mnie jak newbie... Korzystalem z tej przydatnej opcji "szukaj" lecz jakos nic nie znalazlo a z wieloma slowami kluczowymi probowalem. A jesli faktycznie czegos nie zauwazylem to niech moj post usunie moderator. Thx za pomoc co do zadan. Nie wiem czy to co napisales pomoze bo innych orkow zabijam normalnie ;] Mam nadzieje ze sie uda ;] Zobaczymy...


Ps: Jesli stawiasz przecinek i kropke to rob to poprawnie i postaw za nimi spacje. Po niedokonczonym zdaniu stawia sie 3 kropki. Sorry ze sie czepiam ale jestem uczulony na bledy tego typu.
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(dang3r @ 16-11-2006, 10:17) [snapback]127030[/snapback]

Witam. Mam taki problem z 2 zadaniami na poczatku gry.
1. Zabij orków na farmie.
2. Zabij patrol miedzy reddock a ardea (nie wiem czy tak sie psize mniejsza z tym).
Problem w tym ze gdy ich zabijam to traca oni tylko przytomnosc po czym wstaja... a zadanie nadal do zaliczenia.

Mam tez problem z zadaniem u chris'a dotyczace miesa plochliwego jelenia. Zabijam podchodze do niego i nic nie ma oprocz: Pohandluj i koniec.

I jeszcze jedno - jak i gdzie naprawiac zuzyte itemy? Mam tarcze ktora jest zuzyta (niby dodaje statystyk) i chcialbym ja naprawic.

Czy moglby mi ktos pomoc? Z gory thx...




Musisz upolować 5 szt. tych płochliwych jeleni
4 szt. sa koło kregu i 1 szt. na drodze ponad nim ( zdaje się że do Cape Dun )
 

Pawlo84pl

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
1
No dobra zabilem 4 sztuki te koło kręgu ale mam problem z odnalezieniem piątego ma sie rozumiec chodzi mi o jelenie gdzie ten ostatni jest ??? Zwiedziłem już okolice nad miejscem gdzie były pozostałe ale dupa znalazłem tam tylko gobliny i jakieś silniejsze zielone ludki dwie duze krowy pare wilków dziki i te cusie na s ale cholernego jelenia tam nie ma HELP!!!!!!
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Pawlo ja moje jelenie znalazlem kolo vengardu wiec masz jeszcze duzo do przeszukania ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom