Problem z otworzeniem portalu

Status
Zamknięty.

Azrael

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
10
Mam problem z otworzeniem portalu a dokładniej Saturas nie chce mi dac ornamentu tlumacza sie ze Vatras musi mi dac jakis znak czy cos zeby saturas mi wydal ornament do otworzenia portalu do Nowego świata.Chyba wypelnilem wszystkie zadania Vatrasa czyli znalazlem handlaza bronia i dostarczylem mu list znaleziony przy Dexterze mówiacy o zaginionych ludziach.nie wiem co dalej robic...
sad.gif
((
 

Medival

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
23
gdy jush ma saturas ten ornamet mowi ze nie ruszy sie, poniewaz gdy idziesz z laresem do piramid musisz odwiedzic vatrasa on daje ci pewien zapieczentowany list i to go masz dac saurasowi moze otworzyles list albo nie zagadales z vatrasem
 

markus3

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
4
A doszłeś do Saturasa z Laresem :?: Ja pszłem najpierw z Laresem na farme Onara i nie szło potem iść z nim odnieść ornamentu. A jak poszłem sam do Saturasa (bo podejżewałem gdzie jest
smile.gif
) nie wiem czemu nie szło mu dać ornamentu. I musiałem grac od nowa :cry: .
 

Azrael

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
10
Jezeli Ci chodzi o wycieczke zLaresem dokamiennegokregu poczesc ornamentu tofaktycznie nie bylem u Vatrasa po zaden list.
I czy toznaczy ze nie bede mógl otworzyc wogule portalu?????
sad.gif
(

[ : Sob Lut 12, 2005 6:01 pm ]
Juz jest ok musialem isc do Lorda Hagena... powiedziec mu o oku inosa wtedy vatras mnie przyjol do kregu no i dal list do saturasa:)
No i i teraz portal odpalony:))
 
A

Anonymous

Guest
Wogóle to lipa z tą NK
Ja najpierw poszedłem z Laresem na farme zostałem najemnikiem
wykonałem wszystkie misje u Vatrasa(handlarz bronią, zaginieni ludzie)
nawet wysłał mnie do Saturasa z listem, ale nie moge mu go wręczć nie wiem co sie stało a Lares nigdzie nie chce iśc wydaje sie że jest to duży błąd jaki popełnili POLSCY programiści!!!
sad.gif

Pewnie bede musiał zagrać od nowa:((((
 

Azrael

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
10
Widzisz a ja mialem wlasnie problem z otrzymaniem listu od vatrasa do saturasa abym móglotworzyc portal.
Gadalem z Vatrasem o mi mówil o magach wody ze sa na wykopaliskach i ze musi mi dac list polecajacy itd dostalem nowy wpis w dzienniku i nic . Dopiero faktycznie jak powiedzialem hagenowi o smokach to Vtras mnie przyjol do kregu i dal przesylke a wiem ze kumpel dalej jest w I rozdziale i juz zwiedzil nowe tereny a ja musialem przejsc do II aby wogule otworzyc portal.Dziwne.......
 
A

Anonymous

Guest
Chcecie powiedzieć że jeżeli wcześniej poszedłem z Laresem do Majątku ziemskiego to teraz nie mogę przejść gry!!!??? Lipa!
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
możesz przejść gre!! uruchom MARVIN moda i podejdź do Laresa i wciśnij chyba O lub K i sie w niego zamienisz i weź wyrzuć z niego ornament i sie zmień w siebie i se go weź i zanieś
albo ja grałem se któryś raz z kolei i dopiero gdy doszedłem do momentu gdzie musze iść do Vatrasa żeby mi pomógł z Okiem to postanowiłem wtedy iść do magów wody i poszedłem do Laresa i miałem opcje ''weź ornament'' i wziąłem i zaniosłem... proste nie?;]

[ : Wto Lut 15, 2005 8:10 pm ]
możesz przejść gre!! uruchom MARVIN moda i podejdź do Laresa i wciśnij chyba O lub K i sie w niego zamienisz i weź wyrzuć z niego ornament i sie zmień w siebie i se go weź i zanieś
albo ja grałem se któryś raz z kolei i dopiero gdy doszedłem do momentu gdzie musze iść do Vatrasa żeby mi pomógł z Okiem to postanowiłem wtedy iść do magów wody i poszedłem do Laresa i miałem opcje ''weź ornament'' i wziąłem i zaniosłem... proste nie?;]
 

MieczNik9201

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
8
Popieram!! Kody to jedyne wyjście. Poza przechodzeniem od początku. Z Laresem jest mnóstwo Bugów. Nie wykluczone że jeszcze jakiegoś będziesz miał.
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
No i oczywiście chyba trza należeć do Wodnego Kręgu by móc otworzyć portal
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Przepraszam że pisze spam ale macmiel zauważylem ze piszesz to tylko po to zeby sobie posty nabic...:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom