Problem Z Orkami.

Status
Zamknięty.

Hogar

New Member
Dołączył
14.12.2007
Posty
9
Mam problem dotyczący orków. Staram się podążać ścieżką Innosa i gdy osiągam 75% respektu w Geldern, głowny szaman Grok zaczyna ze mną walczyć. Wiem że chodzi coś o ilość wyzwolonych miast. Zdobyłem Cape Dune, Monetre i Silden. Pokonałem wszystkich orków w Geldern. Nie mogłem znaleźć jakiegoś orka Vaka. Miał mi dać mape wykopalisk i prawdopodobnych miejsc artefaktów Adanosa. Gdy zmierzałem do Trelis bo wg. poradnika pewnego czasopisma, powinienem tam sie udac po rozmowie z Vakiem w Geldern. Kiedy ledwo co wchodze do miasta zaczynają mnie atakować orkowie. Nie mam sejwa z przed rozmowy z Grokiem w Geldern. Co mam robić???
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie bardzo rozumiem ale Vak jest chyba w Trelis głównym Bosem. Jak wybijesz miasto i go zabijesz to zabierz mu pierwszy artefakt adanosa. Teraz już nie masz wyjścia i mapkę musisz ściągnąć z Neta (chyba). Bo to Grok miał mapkę ( też chyba)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oswobodziłeś 3 miasta i dlatego orkowie Cie atakują. Nie masz wyjscia, musisz grac od nowa, chyba że nie przeszkadza ci to ograniczenie, bo teraz wejscie do kazdego miasta bedzie wyglądac tak samo - walka z orkami ;]
 

Hogar

New Member
Dołączył
14.12.2007
Posty
9
Dzięki. Szkoda że niepotrzebnie zdobylem Silden. Mogłem później. Moge grać dalej z tymi ciągłymi walkami. :/
Jescze jedno pytanie. Czy w Varancie w miastach są orki??
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Są raczej gościnnie. Kilku w mieście albo wcale. Oni cię nie zaatakują.
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Są np. w lago jest jeden ale mnie na wykopaliskach zaatakowali.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Zauważ, że ten ork w Lago blokuje Ci możliwość skończenia zadania z areną. Na wykopaliskach wiele Ci to nie zmieni, najwyżej kilka questów.
Poza tym nie widziałem orków poza Lago tym przeklętym miastem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom