Problem Z Odpaleniem

Status
Zamknięty.

united7

New Member
Dołączył
13.4.2008
Posty
1


Mój komputer:
Microsoft Windows Vista
Intel Core Duo E4500 2.20GHZ
Pamięć - 2GB RAM
GeForce 8500 GT

Gdy chcę włączyć grę pojawia mi następujący napis:
Operation: open
File: C:\Program Files\Gothic III/gothic3.exe
Parameter:
Directory: C:\Program Files\GothicIII
Flags: 10

Bardzo proszę o pomoc!!!!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
1. Oryginał?
2. Próbowałeś na innym kompie odpalać(u kumpla np)? Na windowsie xp np.?
Mam podobnego kompa (ytyko że grafe lepszą) i mi śmiga.

CYTAT
Gothic III/gothic3.exe
E, tak pisze na serio w błędzie? Bo powinien być ukośnik, w drugą stronę;].
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
CYTAT(Jodełko @ 14-04-2008, 09:07) index.php?act=findpost&pid=177680
E, tak pisze na serio w błędzie? Bo powinien być ukośnik, w drugą stronę;].

Pewnie spisywał z okienka, zazwyczaj nie da się skopiować.
To pewnie wina windowsa visty, któremu większość gier nie pasuje...Polecam ogólnie zrobić Downgrade do XP, trochę kłopotu z tym ale ci wszystkie gry pójdą.
Co do problemu, jeszcze zainstaluj nanowsze sterowniki do karty graficznej.
Pozdro
 

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
Chłopie sprzętą masz normalnie miodzio,tylko po co ta Vista ?? :blink: Jak dla mnie ten system nie jest zbyt dobry, niedośc że pożera Ci kupe Ramu to jeszcze szczela sie z byle powodu o byle co. Moja rada : Zainstaluj sobie Xp s SP2 najnowsze stery do grafy i ogólnie do reszty podzespołów, następnie zainstaluj sobie Gothica potem patcha 1.12 i 1.6 któryś z tych optymalizuje wykorzystywanie pamięci RAM tak więc będzie Ci mniej brało. Ponadto sam XP bedzie Ci mało brał napewno dużo mniej niż Vista.Wniosek zostanie Ci więcej Ramu na gothica dzięki czemu ustawisz większe detale i będzie lepiej hulać.
 

kwifer1

New Member
Dołączył
25.2.2008
Posty
17
Też miałem ten sam błąd na orginale. Radzę zainstalować patcha 1,6 mnie pomógł nie wiem jak na viście bo mam XP.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
CYTAT
Chłopie sprzętą masz normalnie miodzio,tylko po co ta Vista ?? blink.gif Jak dla mnie ten system nie jest zbyt dobry, niedośc że pożera Ci kupe Ramu to jeszcze szczela sie z byle powodu o byle co. Moja rada : Zainstaluj sobie Xp s SP2 najnowsze stery do grafy i ogólnie do reszty podzespołów, następnie zainstaluj sobie Gothica potem patcha 1.12 i 1.6 któryś z tych optymalizuje wykorzystywanie pamięci RAM tak więc będzie Ci mniej brało. Ponadto sam XP bedzie Ci mało brał napewno dużo mniej niż Vista.Wniosek zostanie Ci więcej Ramu na gothica dzięki czemu ustawisz większe detale i będzie lepiej hulać.


Zgadzam się z tobą tutaj. Vista bardzo dużo zajmuje i utrudnia prace komputerowi.

united, a probowaleś przeinstalować G3 ? może to pomoże
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom