Problem Z Misją "przynieś Nemrokowi Artefakt Z Północy"

Status
Zamknięty.

kierklas

New Member
Dołączył
23.1.2008
Posty
3
Wiem, że jest na tej stronie opis misji. Niby misja banalna, ale ja w ruinach znalazłem tylko berło zła jakieś ( nie o nie chodzi bo nie ma opcji rozmowy ze wykonano ). Może to złe ruiny, ale czytając opis misji na mapie sie zgadza. Czy chodzi o ruiny ,w których były 3 cieniostwory?? Podejrzewam, że po prostu ten artefakt jest pod ciałem bo zwabiłem tam 2 trolle i zabiłem łukiem z muru ... ciała mi coś nie chcą zniknąć. Zna ktoś może kod na ten artefakt?? Albo szukam nie tam gdzie trzeba prosze o pomoc.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
To jest ten artefakt. Idź, powiedz Nemrokowi o tym, o z kolei powie, że to badziewie i go nie chce ;).


Pozdrawiam.
 

kierklas

New Member
Dołączył
23.1.2008
Posty
3
o lol ... a ja nie mam tej kwesti. Nie moge mu nic powiedziec. A wogóle to juz w g3 nie gram. Jestem ogolnie fanem gothica ( jedynke i dwojke przeszedlem po 8 razy ) ale gothic 3 TO PORAŻKA !! Nie ma klimatu, ciągłe błędy, zwalił mi sie save podczas zapisu wyskoczyl blad i juz nie dziala. tydzien gry w dupe!! podczas odbijania obozu buntownikow polowa buntownikow wtopila sie w sciane i strzelala do mnie z luku :/ od karty Ge Force 8600 w gore dziala coraz gorzej ... lol ... nieraz wychodze z miasta to tekstury sie nie wczytały i jest linia trawy a za nia białe pole puste ... konczac na małych bledach takich jak strzelam 3 cm od drzewa a strzala wbija sie w drzewo ;/ to sa szczegoly ale wieksze bledy psuja gre. A jest ich pełno ( do jutra wymieniac ile ich jest albo ile razy musze uruchamiac gre bo mnie wywala chodz wszystkie wymagania ZALECANE przewyzsza moj sprzet co najmniej DWA RAZY ). I brak klimatu. Ogólnie dupa !!! Gothic 1 i 2 to jednak klasyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom