Problem Z Misją" Pomoc Dla Vatrasa"

Status
Zamknięty.

cube

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
10
Więc tak nie wiem co mam robić a myślę że trzeba to zrobićby na mówić ich do naprawienia oka więc prosze o pomoc.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Z przekonaniem Vatrasa ie powinno być problemu ;] Gorzej z Xardasem i Pyrokarem.
Idź do Xardasa, powiedz mu jak sprawa wygląda, on da Ci klucz do skrzyni na farmie Sekoba. Weź zniej Księge Dwór Irdorath i pokaż Pyrokarowi.
Powinno być ok, chyba że po drodze czegoś nie zrobiłeś albo ja coś przegapiłem ( grałem ponad rok temu po raz ostatni ).
 

cube

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
10
właśnie to jest problem on mi nic nie daje tylko kapliczki mam oczyścić
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mam małe pytanko. Czy ty przypadkiem nie grasz w G2: Noc Kruka?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To trzeba było tak od razu. Ja nie grałem w NK ale wyczytałem, że dopóki nie przejdziesz Jarkendaru (czyli nie zabijesz Kruka, chyba), to nie będziesz mógł naprawić oka.
 

cube

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
10
CYTAT(Rangiz @ 20-03-2008, 15:23) index.php?act=findpost&pid=174567
To trzeba było tak od razu. Ja nie grałem w NK ale wyczytałem, że dopóki nie przejdziesz Jarkendaru (czyli nie zabijesz Kruka, chyba), to nie będziesz mógł naprawić oka.


tylko jak przejść przez portal
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Oh My God! Czy ty w ogóle wiesz, jak się gra w tą grę? Musisz porozmawiać z magami wody, właściwie to przejść całą Noc Kruka (przystąpić do Kręgu Wody itd.). Poszukaj solucji, albo zdaj się na swoją inteligencję...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom