Problem Z Misją Od Candeli

Status
Zamknięty.

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
A więc szukałem ludzi dla Okary i Candela jest ostatni. Zleca on misję, aby zabić dwa paskudne cieniostwory i mam mu dać ich rogi. Zabiłem stwory i wróciłem do niego i nauczyłem się obierania zwierzyny z rogów, pazurów. Wróciłem do ciał i jest "nic tu nie ma"? Przyczyną tego może być brak wcześniej wyuczonej umiejętności, bo według mnie to raczej nie możliwe. Czy da się gdzieś kupić te 2 rogi, oraz gdzie znajdę jakieś inne cieniostwory (2 cienistwory nie żyją - misja Candeli nie żyją i 3 cieniostworów z jaskini jak idzie się do Montery już też nie ma)
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
najlepiej na samym poczatku bierz duzo sily jesli lubisz grac na miecz i kusze, a pozniej te umiejetnosci np akrobatyka i wszystkie inne z mysliwskich a te cieniostworzy mozesz wrocic i zabic je w gerdern jak bedziesz szedl po artefakt z ruin najpierw z nim pogadaj i zawsze mozesz te rogi dla mu doniesc jak bedzie w okarze i chodzi o to bys dobrze zaczal rozmowe znim ja polecam zrobic go w geldern nrapozdro
 

valdes

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
23
Wczytałem grę nauczyłem się od Jensa tej umiejętności, wróciłem tam, zabiłem je i mam rogi ;) temat do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom