Problem Z Magiem Ożywieńcem

Status
Zamknięty.

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
Jak mogę pokonać "głównego maga ożywieńca" w świątyni (tam gdzie się zdobywa koronę adanosa).
Jak jest wejście do jego komnaty nie moge go przekroczyć ;/ Strzały z kuszy trafiają tylko wtedy kiedy jego ogień we mnie leci ;/W innym przypadku się odbijają od wyjścia. To jakiś bug czy normalka? Nie zdąże użyć silniejszego czaru bo mnie weżmie z kuli ognia. A ma mnie na 2 hity ;/ Proszę o jak najszybszą pomoc. Z góry dzięki.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jest kilka sposobów jakimi ja się posługiwałem :p :

1. Najnormalniej w świecie starałem się na sprincie biec tak aby pierwszy jego strzał z kuli mnie ominął, a da się tak zrobić :) Gdy już pierwsza kila mnie ominęła wtedy na niego i cięcie dotąd dopóki nie klęknie :D
2. To sposób taki, że wychylałem się kroczek po kroczku aby widzieć jego nazwę i pasek stanu zdrowia, wtedy magia "wypedzenie zła" lub coś jeszcze nie pamiętam dokladnie, ale wiem, że zabija odrazu :)
3. To również krok po kroczku wychylanie i strzelanie z kuszy i da się uwierz mi choć tak samo jak Tobie bełty i strzały zatrzymywały sie w ścianie, a najlepiej jak strzelać do niego to tak jakbyś wogóle w niego nie celował tzn tak aby nie było ego nazwy i pasku stanu życia widać jednak ciągle go trafiając z ów broni dystansowej, wtedy on się nie ulecza i pada :) Troszkę n00bowate ale czasem jedyny sposób przy moich zrywach :p

To chyba tyle z kombinacji jakich ja używałem :p Pozdrawiam
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Najlepszy sposob to wez sobie jakiegos przyjaciela lestera lub gorna najlepiej i jak on na niego poeli to wal tego co jest osobno w miare szybko i pozniej pomoz przyjacielowi conajwyzej wez sobie prastara wiedze na ,,b,, i zrob tak bys mial 250 proc. i naucz sie kuli ognia lub lodowej lancy conajwyzej nra
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
[SIZE=14pt]Dzięki wszytskim za pomoc ;][/SIZE]
Z tego najsilniejszego czaru zbytnio rozwalić go niemogłem bo mu zawsze zostało minimum życia i się odrazu leczył ;/
Takto wziołem ze sobą paladyna niedaleko miasta (tego co napadły go pełzacze) i poszłem z nim do tej świątyni. Paladyn troche zabrał mu życia, ja uzyłem tego czaru i po magu ożywieńcu ;] Dzięki za chęci i pomoc ;] Narqa ;]


KOD
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom