Problem Z Magami Wody

Status
Zamknięty.

Illi

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
5
Witam.
Dostałem list, który muszę zanieść Saturasowi od Vatrasa.
Lares ze mną nie chciał iść więc poszedłem sam (zawsze chodził). Doszedłem tam i gdy rozmawiam z Saturasem to nie mogę oddać mu przesyłki :/ A jak idę do Nefariusa to nie zleca mi zadania odnalezienia ornamentów :/ Od Laresa też nie dostałem ornamentu... Nie dostałem od Merdariona klucza do komnaty z portalem.
Misję z zaginionymi ludźmi wykonałem, z handlarzem ludźmi też. Dexter już jest zabity.
Po tym wszystkim wróciłem do miasta ale nic nie dostaje od Laresa ani Vatrasa. I nie wiem co zrobić.
Proszę o pomoc.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
W ciele Dextera jest list od Kruka. Przeczytaj go i pójdź do Vatrasa, on da Ci TWÓJ pierścień, załóż go, a stary oddaj Laresowi i wtedy spróbuj.
A jak to nie pomoże to ja już nie wiem co robić.
 

Illi

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
5
Wszystko zrobiłem tak jak mówisz.
List zabrany, przeczytany i poinformowałem Vatrasa o tym. Laresowi oddałem pierścień, w tawernie zostałem już przyjęty.
A nigdy tak nie miałem...
Spróbowałem aktywować kamienny krąg ale nic się nie stało, tylko małe wstrząsy. Mam wpis w dzienniku, teraz z tym spróbuje pójść do Nefariusa i Saturasa. A jak to nie pomoże to już nie wiem :/
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Musi pomóc !
Mój kumpel tak miał, a jak wczytał od nowa to wszystko było OK
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja wiem o co chodzi, bo przed chwilą właśnie zrobiłam to zadanie... I tak mi się przypomniało, że ktoś tu o tym pisał xD Musisz znaleźć te ornamenty, zanieść Nefariusowi... On je weźmie i każe iść za nim, więc idź, potem każe Ci odejść i Magowie będą łączyć ornamenty w jeden pierścień - nie odchodź, tylko czekaj aż Nefarius sam zacznie z Tobą gadać i będziesz miał nowy wpis w dzienniku.. Wtedy idź do Saturasa po złożony już ornamet. a on wtedy zapyta o wiadomość od Vatrasa. :D

Pozdrawiam, Daria.
 

xardi4444

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
23
A przyłączyłeś się do którejś z gildii??

A skoro już mowa o magach wody to się zapytam. Można się przyłączyć do magów wody czy tylko kodem? :D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom